Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak wy panowie, ale ja bardziej czekam na "oficjalkę" RK, aniżeli na rozstrzygnięcie rywalizacji między dwoma aspirantami do tytułu. Swoją drogą gdyby Robert jechał w którymś topowym zespole to na tym etapie sezonu byśmy wiedzieli kto jest kolejnym MŚ - tak tylko mówię.
#f1 #rk2022 #rk2023 #rk2024 #powrutcontent
Pobierz
źródło: comment_1637486418821m8mIHTzseZi07BPwRF1.jpg
  • 10
@WypadlemZKajaka: Ktokolwiek działał w biznesie lub w którymś etapie nauki czerpał wiedzę z zarządzania zrozumie co miałem na myśli, nie mogę jednak się nie zgodzić ze możesz sobie nazwać strategią jakiś śmieszny zakład i słownik Ci tego nie zabroni. Jak Ci się nie podobają wpisy to dodaj sobie tag powrutcontent na czarną albo moją osobę. []
@TiDiEj:
1. Wtf to nie tylko ten beznadziejni Mati, zdarza im się czasem zrobić coś akceptowalnego.
2. Wpis tyczy się f1, ale wątek Roberta ma charakter ogólny, jakieś rozważania, czekanie na informacje co do innych serii. Nie wypieram tego iż nie pojedzie jako kierowca etatowy w nadchodzącym sezonie (może jak ktoś złapie koronę, albo od spa ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Odrzuciłem teorię spiskową gdy sam RK powiedział