Wpis z mikrobloga

#torpedujemy #kryptowaluty #cardano #ada

Z góry muszę przeprosić, sytuacja potoczyła się inaczej, niż sądziłem. Wsadziłem 2k z obietnicą, że nic nie sprzedam i widzimy się w maju 2022. Skończyło się na tym, że jakoś 2 miesiące po deklaracji byłem zapakowany 18k, głównie w cardano. Kupowałem i sprzedawałem różne tokeny, algo i cardano zrobiło mi po 100%, za wcześnie wyszedłem z MATIC i Polki. Podjarany kupiłem ADA na ath za 9k, w sumie mam teraz 1k ADA i czekam, aż się odbije, bo oglądam od dłuższego czasu tylko czerwone cyferki. Największy błąd to sprzedaż btc i eth jak zrobiły mi ok. 25%, teraz byłoby to ok. 100%. Wypłaciłem niecałe 2k, a jestem zapakowany obecnie za prawie 14k i wszystko jest na minusie, ale humor gitówa i lecimy dalej. Następny krok to kompletne wyjście z revoluta, bo oprócz tych 2,5% z kupna i sprzedaży te #!$%@? liczą sobie jakieś dodatkowe koszty. Na binance weryfikowałem się jakoś 5 razy i za każdym razem mi odrzuca, na KuCoinie weryfikacja wisi od dwóch tygodni, a support nie odpisuje i trochę szlag mnie trafia. Na zakończenie jeszcze raz sorry, op will not deliver w maju 2022.
  • 9
@emjot86: tylko spokojnie, podobno zbliża się ultimate altsezon więc na pewno nie stracisz jak będziesz holdował. Sam siedzę w cardano od 2017 i dokupywałem w dołku po majowym krachu. Wydaje się, że ADA powinna odpalić, tak samo jak LTC ( ͡° ͜ʖ ͡°)