Wpis z mikrobloga

Mircy moze znajdzie sie dobra dusza ktora tez miala podobna zagwozdke i rozwiazala problem.

Jest sprwa ze chce se powiesic fotki na scianach w przedpokoju. Wczesniej wisialy w antyramach i na kolkach. Ale wiercenie w tych scianach to koszmar (tony tynku i jak wiece wiertem 5 to wychodzi otwor 8 a kolek i tak nie trzyma)

Wiem ze sa te jakiestam tasmy (opinie podzielone jedni mowia ze dzialaja inni ze nie do konca). ALe tasmy sie sprawdzaja jak jest obrazek w normanej ramce. Przy antyrmie to raczej beda przeszkadzac te zaczepy picrel zeby tasma dala rade.
NIe do konca jestem przekonany do rozwiazania zeby kleic sama fotke do sciany :P

Ktos ma moze jakies rozwiazanie?
Sorki jak poknocilem tagi ale nie wiem jak otagowac :P

#kiciochpyta #wnetrza #wystrojwnetrz
gorzki99 - Mircy moze znajdzie sie dobra dusza ktora tez miala podobna zagwozdke i ro...

źródło: comment_16374426335aAt1OgBwe7lGEAXrNoLSk.jpg

Pobierz
  • 9
@staryhaliny: @Konstycjusz: Panowie dzieki za checi. Obawiam sie jednak ze paski nie zdaja egzaminu. Nie chodzi o to ze nie utrzymaja. Popatrzcie na picrel co zapodalem w pierwszym komentarzu. Te paski by musialy byc grubsze niz odstaje ten zaczep co trzyma szklo do podkadki. Ten zaczep potrafi odstawac na centymetr wiec paski by musialy miec conajmniej 12mm grubosci zeby "ostawac nad zaczep" zeby sie do sciany przykeic. Tu lezy problem.
@gorzki99: No tak jak wspominałem grubość paska może nie być wystarczająca. Opcje są dwie, albo wykombinować jakiś dystans, który można by przymocować do plecków, albo nakleić tyle pasków żeby grubość się zgadzała ( ͡° ͜ʖ ͡°)