Wpis z mikrobloga

Wczoraj miałem pierwszy raz okazję zwiedzić Kliny na linii 151. Po tej robocie przypomniałem sobie dla czego nienawidzę Pato Deweloperki. Wjazd i Wyjazd z osiedla stoi w korku. Pętla dla autobusów jest tylko szkoda, że droga jest tak wąska, że się mijam na mm z osobówkami plus głupawe zwężenia. #krakow #zalesie #gownowpis
  • 8
  • Odpowiedz
@Lardor: ale to nie jest wina patodeweloperki, tylko patourzędów, które wydają zgodę na budowę osiedli bez pozostawienia rezerwy/budowy odpowiednich dróg
  • Odpowiedz
@goferek: Problem tego osiedla to brak więcej dróg wyjazdowych. Tym dłużej żyje w tym mieście tym coraz częściej myślę, o budowie domu w okolicach Dobczyc i ucieczce z tego miasta.
  • Odpowiedz
@Lardor: @goferek: Mieszkam tam i wąska droga jakoś specjalnie mi nie przeszkadza. Gdybym miał samochód to pewnie bym inaczej myślał xD Też się czasem zastanawiam jak to jest możliwe, że pozwolili na budowę tego osiedla z takimi drogami dojazdowymi. Na jednej ledwo wymijają się dwa samochody, a na drugiej jeden musi czekać aż gość z góry/dołu przejedzie xD
  • Odpowiedz