Wpis z mikrobloga

Na początku roku dużo naczytałem się na temat #minoxidil który pomaga na #zarost #broda a z racji, że w wieku 25 lat prawie nic mi nie urosło na twarzy a zawsze chciałem mieć fajny zarost stwierdziłem, że nic nie zaszkodzi spróbować. Na reddit lub youtubie często przedstawiane są efekty po 3 miesiącach. U mnie po 3 miesiącach było już widać efekty w postaci nowych włosków ale to nie było to samo więc stosowałem minoxidil dalej. Jestem bardzo zadowolony i według mnie udało się nawet wyjść z #przegryw na #wygryw Dodaje zdjęcie porównacze luty vs listopad () #niebieskiepaski #pokazmorde
beerus - Na początku roku dużo naczytałem się na temat #minoxidil który pomaga na #za...

źródło: comment_1637406376CWURWLDtpUySQ15CQDtgyW.jpg

Pobierz
  • 57
@beerus: ja właśnie jestem po 3 miesiącach i efekt widać ale jeszcze dużo brakuje do zadowalającego efektu, ten post to dla mnie dodatkowa motywejszyn - oby i u mnie pojawił się taki busz( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do tego rollera - to się po prostu jeździ po twarzy tym i samo nakłuwa? Czy to boli? Jakbyś mógł tak w skrócie opowiedzieć. A, i co jaki czas
@Remus00: Jak zakupiłem ten dermaroller to była dołączona instrukcja użycia. Najpierw musisz umyć i zdezynfekować skórę przed tym jak już będziesz rolować swoją twarz. Ja używam tego 1-2 razy w tygodniu bo moje igiełki mają 0,5 mm i jest to idealna długość żeby skóra zdążyła się zregenerować. Ja ten zabieg zawsze robię już na wieczór jak idę spaći po jego wykonaniu na końcu dezynfekuje lub myję pod bieżącą wodą dermaroller. I
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@beerus: a golic sie wgl mozna przy minoxidilu? Poki co, raz/dwa w tygodniu sie gole, bo moj cel to kilkudniowy zarost, ale estetyczny
Czy calkowicie musze odpuscic i chodzic zarosniety?xD