Wpis z mikrobloga

Zapraszam na #garscnewsow na 20 listopada

TXT tutaj
urarthone - Zapraszam na #garscnewsow na 20 listopada

TXT tutaj

źródło: comment_1637374722zHlAAbxbLACxiv6eTliAtC.jpg

Pobierz

News dnia to...

  • Uniewinniony za zabicie dwóch osób 52.4% (696)
  • Burger Drwala wraca do Maca 11.5% (153)
  • Harris pierwszą kobietą rządzącą USA 3.5% (47)
  • Najpopularniejsze hasła 2.8% (37)
  • Mieszanka szczepionek najskuteczniejsza 3.2% (43)
  • Opóźnienia PKP 12.6% (167)
  • Sosna została pomnikiem przyrody 2.3% (30)
  • Całkowity lockdown w Austrii 11.7% (156)

Oddanych głosów: 1329

  • 57
  • Odpowiedz
1. Teraz chłopak jest ustawiony do końca życia. Pewnie napisze ksiazke, stanie się celebrytą, ekspertem itd.. tylko zarabiać na swojej sławie:) zresztą gratuluje - tak powinien działać każdy przytomny biały człowiek.
  • Odpowiedz
dla ciebie "rurki w dupie" to zapewne coś normalnego, ale dla niektórych to niezbyt komfortowa sytuacja.


@100-TVarzyGrzybiarzy: Tak samo wizyta u stomatologa. Dla mnie to coś normalnego, dla ciebie to niezbyt komfortowa sytuacja kończąca się usunięciem zęba:) można i tak
  • Odpowiedz
@little_muffin: Chodzi o to, że niektórzy nie chcą aby pokazywano ich w chwilach słabości. Bycie chorym na coś, czy zabieg jest właśnie taką oznaką. Wprawia to ludzi w dyskomfort i wcale nie polepsza ich stanu. Chcą dbać o swoje zdrowie, ale niekoniecznie inni muszą o tym wiedzieć. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@100-TVarzyGrzybiarzy: widzę, że ty nic nikomu nie wkładasz skoro te tematy Cię tak krępują. ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak na serio to tak - idę do ginekologa to mówię, że idę do ginekologa. Nie ma w tym nic strasznego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)mnie wiem dlaczego to dla ciebie coś tak przerażającego. Zwykła ludzka rzecz. Lepiej się zbadać niż umrzeć na raka.
  • Odpowiedz
@Nitro_Express: jasne, ale Biden raczej nie jest osoba zakompleksiona czy zastraszona. Nie boi się, że kolonoskopia podważy jego autorytet - w zasadzie to mu go doda, bo każdy pomysli, że koleś umie o siebie zadbać. A nie każdy umie.
  • Odpowiedz
@Nitro_Express: no trochę chodzi. Niektórzy kolesie myślą, że badanie prostaty podważy ich męskość... Bo co jak im stanie w trakcie? Mniej więcej ten typ myślenia miałam na myśli. Tak samo rurka w dupie jak to kolega wyżej określił - bo facet nie może mieć nic w dupie, bo kompleks bycia gejem od razu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@little_muffin: Dam Ci taki przykład. Silny, krzepki gość, ludzie znają go jako pełnego wigoru. Dopada go raczysko. Leczy się, żyje jeszcze całkiem normalnie przez kilka lat, aż choroba w końcu postanawia to zakończyć. Leży rozłożony w łóżku, żona chce zaprosić rodzinę, żeby się jeszcze zobaczyli, a facet odmawia. Nie chce, żeby widzieli go w takim stanie. Wolałby zostać zapamiętany tak jak przed ostatnią fazą choroby.

To nie kompleksy. Niektórzy stworzyli
  • Odpowiedz
@Nitro_Express: to są właśnie kompleksy. O Boże bo ktoś mnie zobaczy innym niż wykreowany przeze mnie wizerunek! Lepiej umrzeć bez odwiedzin! Chore i toksyczne myślenie ty masz. Każdy ma słabszy dzień i każdy ma prawo chorować. I nikt nie musi być wiecznie silny. Dajmy ludziom prawo do słabości.
  • Odpowiedz
aż choroba w końcu postanawia to zakończyć. Leży rozłożony w łóżku, żona chce zaprosić rodzinę, żeby się jeszcze zobaczyli, a facet odmawia. Nie chce, żeby widzieli go w takim stanie


@little_muffin: to jest inna sytuacja. Nie chce, żeby widzieli i zapamiętali go w takim stanie.
Jeżeli to mają być ostatnie wspomnienia o nim, takie na kilkadziesiąt lat, to lepiej tego bliskim oszczędzić.

Ale to nie znaczy, że na co dzień,
  • Odpowiedz
@powiedz: nie, nie lepiej oszczędzić. Cierpienie jest nieodłączną częścią ludzkiego życia, a ja bym się cieszyła z każdej, nawet złej sekundy z kimś bliskim, niż zostawić go samego przy umieraniu... Co z wami nie tak ludzie... (°° (°°
  • Odpowiedz