Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirasy co zrobić xd całkiem świeżo poznana laska (1m temu), 6 spotkan było, pocałunek na 3 randce, na 6 troche #!$%@?łem bo mogłem coś więcej podziałać, byliśmy w aucie, a było tylko całowanko, szyja jakos za duzo nie podziałałem, mimo to jak wracaliśmy sama wspominała że można się wybrać w miejsce X następnym razem, ale w tyg ciezko bo ma praca/uczelnia, dzień po fajnie się pisało, ale wypaliłem z creepy żartem na sam koniec, czego żałowałem i napisałem jej pozniej że to żart był, nastepnego dnia gadka szmatka, niby ok, ale pod sam koniec mam wrażenie że była lekko zirytowana, i dyskuja lekko jałowa była, więc już nie odzwyałem się przez 2.5dnia (generalnie nie piszemy do siebie codziennie bez powodu) i teraz mam mętlik w głowie, liczę że sama może się odezwie z drugiej strony myślę czy się nie odezwać zwyczajnie jak gdyby nigdy nic i spytać się kiedy się widzimy, może niepotrzebnie się tym tak przejmuje sam nie wiem..
Jeszcze około tydzien temu sama była chętna na wypad na week jak zaproponowałem
#zwiazki #relacje

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61979c9a5ec89c000a4c28a6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 1
  • Odpowiedz