Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2256
Paczka doszła. Tak jak sądziliście - przyszły śmieci ( ) plus głośnik bluetooth nie działa - ma całkowity brak przycisku włącznika w miejscu, gdzie powinien być.

Dispute poszedł. Eksperyment nieudany, więcej "lootboxa" nie zamówię ¯\_(ツ)_/¯

#aliexpress #chinskiecuda
M.....s - Paczka doszła. Tak jak sądziliście - przyszły śmieci (✌ ゚ ∀ ゚)☞ plus głośni...

źródło: comment_1637330916MnvsGRkWziJTegLu17YMs7.jpg

Pobierz
  • 141
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrPickles:

103 zł z VAT i kosztem dostawy

Jestem ciekaw co dostanę za 15 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Paczka już zamówiona, więc mogę jedynie czekać :D
  • Odpowiedz
@hrumque skoro można kupić paletę ze zwrotami z amazona to czemu by nie kupić mystery boxa ze zwrotami z aliexpress? ( ͡º ͜ʖ͡º) zarówno w jednym i drugim mystery box, z tym że w przypadku palet z amazona można trafić chociaż działające rzeczy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@SlenderJr: palety ze zwrotów amazona są opisane i wiesz mniej więcej co kupujesz, jednie nie wiadomo jak bardzo uszkodzone są niektóre przedmioty bo możesz dostać zupełnie nowy produkt bo ktoś się rozmyślił, ale możesz też dostać toster ze spleśnialym tostem.

Yutuberzy którzy kręcą otwieranie tych palet po prostu udają zdziwnienie i pomijają fakt, że przy kupnie była lista przedmiotów ;)
  • Odpowiedz
@nika_blue a czy op nie wiedział co dostanie? Przecież były zdjęcia co może się znajdować w mystery boxie jak również ktoś słusznie zauważył Koreańczycy czy tam ogólnie azjaci przecież się chwalili w komentarzach super przedmiotami więc no xD co do jutuberów to akurat logiczne że kręcą makarony na uszy jacy to oni zdziwieni nie są i jak dużo na tym zarobili, podejrzewam że niektóre palety mogą być nawet podejrzanie aż za
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mlody025: póki co nie umiem ich sparować między sobą, więc póki co nie mogę uznać czy działają czy nie, dopóki nie rozwiąże tego problemu ¯\_(ツ)_/¯
@isInteger: nic nie mam zamiaru więcej zamawiać, a już na pewno nie "niespodzianek" ( )
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SlenderJr: no raczej nie wiedział, bo na Ali scam polega na tym, że kupujesz te boxy i nie wiesz co się trafi, a recenzje z markowymi przedmiotami to sobie sami sprzedawcy wystawiają żeby nabierać dzieciaki.

Zauważ, że zawsze te oferty mają tylko kilka wysokich ocen ze zdjęciami markowych urządzeń na początku, wszystkie z ppdobnum tekstem, a jak po paru tygodniach zaczynają przychodzić prawdziwe recenzje shitu i ocena spada to oferta
  • Odpowiedz
@nika_blue ey ale Ty wiesz że ja sobie beke kręcę czy nie do końca? Bo starasz mi się wytłumaczyć coś co doskonale rozumiem i wiem także spoko, głupi jestem ale nie aż tak ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz