Wpis z mikrobloga

tam nie ma mediów, które nie podlegają cenzurze rządowej


@Ekspert_z_NASA: To nie jest tak że oni są w stanie kontrolować co pisze na Internecie prawie 1 000 000 000 ludzi którzy mają dostęp online. cenzurowani są raczej ci z zasięgami taki zwykły Szarak to sobie może hejtować nic się mu nie stanie znam przykładów wiele z życia przykładowo grupy wechat to co się tam dzieje to według wykopków wszyscy którzy
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: I nie znasz zwykłych szaraków, którym blokują konto na Weibo albo wysyłanie momentów na WeChacie za to, że napisali coś nieharmonijnego? Albo, słyszałeś o czymś takim jak shadowban? To chyba mało Chińczyków znasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A obcokrajowcy to co innego, bo na takiej grupie musiałby to inny obcokrajowiec zgłosić i przetłumaczyć z polskiego i tak dalej. Ale i tak przecież bywały takie sytuacje
  • Odpowiedz
przecież bywały takie sytuacje jak deportacja jakichś rasistów, którzy pisali ostro rasistowskie rzeczy na jakiejś grupce na WeChacie. Bodajże Amerykanie


@SpaghettiSupernova: no była taka akcja ale to chłop hejtował na LinkedIn

A wpis wyżej to chyba wiesz że ja żartuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
To wymień mi które to media nie podlegają tam ostrej cenzurze


@SpaghettiSupernova: kanał YouTube: To są Chiny i To są Chiny DZIENNIK.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
A najlepsze jest to że otwieram trzeci kanał ale jak do tego dojdzie to się wykopki zesrają ze złości. To będzie nowa forma
  • Odpowiedz
To wymień mi które to media nie podlegają tam ostrej cenzurze


@SpaghettiSupernova: A tak na poważnie to grupy na wechat są nie do opanowania przykładowo ta Afera z doktorem Li Który zaczął alarmować jak wirus się dopiero pojawił to wszystko było na grupach we chat potem rozpoczęła się Gruba gówno burza na tych grupach no i władza aby uspokoić niepokoje społeczne to go rehabilitowała i zrobiła z niego bohatera narodowego
  • Odpowiedz
@SpaghettiSupernova: Bardziej chodziło mi o to że potem na grupach we chat rozpoczęła się gówno burza że on został zabrany przez policję i że lokalne władze chciały go uciszyć bo bały się że Pekin się dowie że nie ogarniają sytuacji lokalnie
  • Odpowiedz