Wpis z mikrobloga

@Killson: a tu jest Polska czy inne kraje?
Po primo inflacja #!$%@? jak szalona, więc kolejny lockdown i dodruk kasy zniszczy doszczętnie gospodarkę.
Większość wyborców władzy jest przeciwnikami szczepień (Podlaskie, Lubelskie itd.)
Zaważywszy na to, nie ma najmniejszych szans aby nasi poszli inna drogą niż przeczekanie fali.

DLATEGO wasze "Covidianie" możecie krzyczeć tak samo jak osoby LPG o sytuacji w Afganistanie i terrorze kobiet, nie dotyczy to nas w najmniejszym stopniu.
Ja się zaszczepiłem i jestem za otwarciem wszystkiego, braku segregacji itd.


@AdamMechanik: Masz jeszcze jakiś pomysł jak rozwiązać problem zapchanych szpitali, czy jesteś z tych co nie wierzą, że ludzie leżą na oddziałach covidowych?
@konmad: po prostu są w Polsce ludzie, którzy nie zaszczepią się nawet za milion dolarów :)
I trzeba z nimi też żyć, lepiej taj jak teraz niż znowu wszyscy pozamykani na 4 zdrowaśki a szpitale i tak pełne.
@furcio: twój sort, to może wyp&*(ać. Z czymś takimi się nie dyskutuje i nie dogaduje, bo na to iq nie pozwala, tylko się daje gazem po ryju, jak się nie odczepi. My tutaj rozmawiamy o ludziach.

Cechą takich ułomów-patusów jest to, że nie ważne o co, byle się do innych przy^&*alać. To co tu wypisujesz dobrze to obrazuje. Na szczęście egzemplarzy tak skrajnej głupoty i degeneracji w społeczeństwie zbyt wiele nie
@AdamMechanik:

taka jest narracja czarmanderów, ja szczerze nie znam ani jednej osoby która byłaby za locdownami itd.

a określenie cvidianie pada tu bardzo często, nie wiem do kogo skierowane


Niestety, taka jest prawda, że szczepieniem przyzwalacie na to co się dzieje. Podobnie jak noszeniem maseczki, pozwalaniem się wywalać na zdalne itd itd.

Tak jakby przez 4 lata mówić, że nie jest się za PIS, a potem pójść oddać głoś na kogoś
I trzeba z nimi też żyć, lepiej taj jak teraz niż znowu wszyscy pozamykani na 4 zdrowaśki a szpitale i tak pełne.


@AdamMechanik: a dlaczego ja mam dostosowywać i narażać swoje życie, bo w szpitalu nie będzie na mnie miejsca przez jakichś szurów?
@konmad: dlaczego miałbyś zachorować na raka? Przecież jeśli prowadzisz zdrowy tryb życia, unikasz niezdrowych substancji i dbasz o siebie, ryzyko raka spada wielokrotnie. Jeśli łamiesz któryś z ww. punktów, nie masz prawa do opieki szpitalnej, zalujony szurze. Oczywiście to ty masz udowodnić, że prowadzisz zdrowy tryb życia i nigdy nie naraziłeś się na działanie rakotwórczych substancji. Jeśli takich dowodów nie masz - to zdychaj.

Jeśli coś ^&*olisz o predyspozycjach genetycznych, to
Jeśli łamiesz któryś z ww. punktów, nie masz prawa do opieki szpitalnej


@fukinloner: tak, jestem za tym, aby palacze byli zobligowani do płacenia więcej za leczenie, np. przez akceze na papierosy, która będzie zasilala budżet na leczenie. Jednak to nie palacze są teraz głównym problemem, ale ludzie chorujący na covida, którzy pojawili się nagle, przez to nieprzygotowana służba zdrowia się zawaliła.

to zdychaj.


@fukinloner: sam zdychaj
tak, jestem za tym, aby palacze byli zobligowani do płacenia więcej za leczenie


@konmad: tak się składa, że już płacą w tej akcyzie

nieprzygotowana służba zdrowia się zawaliła.

buahahahahahahahahahah
aaaaaaa
hahahahhahahahhaahhahah
jest systematycznie i z premedytacją sabotowana przez decyzje polityczne.