Wpis z mikrobloga

@Isra zdarza mi się często, ale akurat w tym przypadku, wleciał raczej na kolację.

(Trening - Martwe Ciągi, wleciał monster w trakcie i po bananik z białkiem), często daje to nie pokolei, byle się posiłki zgadzały.
@Yakooo: Pytam bo mi zawsze jak pilem jakoś <2/3 godziny po wstaniu to żołądek wywalało na drugą stronę i tak modliło ze efekt był odwrotny do zamierzonego xD
@Isra ja ogólnie mam dosyć często śmieszny efekt po monsterku, ale wiem że to nie tylko ja =] Chodzi mi o efekt kofeiny ( ͡º ͜ʖ͡º) Swoją drogą śmieszne to jest że tyle lat, a nie ma jeszcze oficjalnych badań, czemu wpływa ona w ten sposób że chce Ci się po niej kupkę ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º
@ArniHell: Co to jest za mieszanka na śniadanie?
Dajesz banana, mleko, szałwie, pewnie jeszcze jakieś płatki owsiane?

Weno mi tu podeślij ten przepisik, bo zaciekawiło mnie makro.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yakooo: odkąd wpc zdrożało zacząłem sobie blendowac banana, skyr, kakao, chia, jablko, wodę. Jak mogę to dorzucam płatki owsiane. Kroje sobie cześć jabłka w kostkę wrzucam do pojemnika z płatkami i zalewam zblednowanym wywarem. To wszystko na noc i rano mam śniadanie. Można dać mleko ale ja mleko daje do kawy. Czasami się zastanawiam czy nie wrzucić tego do zamrażarki i rano mieć loda ale za długo bym to jadł przed
@ArniHell: Sraczki po tym nie ma? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skyr naturalny? W formie płynnej, czy takiej bardziej stałej?

Ja z WPC robię tak, że zawsze wrzucam to do zamrażarki na kilkanaście minut, bo jakoś takie zwykłe mi tak strasznie niesmakuje, nie mogę tego wypić. A jak jest takie przymrożone, to jakoś wchodzi, gdy wspieram się popijaniem wodą :)

Ja nie ukrywam, że bałbym się z mlekiem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yakooo: nie ma sraczki. To tak jak byś zjadł jabłko i banana że skyrem tylko dodał kakao i chia. Tak, skyr naturalny ale jak nie mam to wale owocowy. Ważne żeby kcal się zgadzały :)
@ArniHell: Jutro może do biedry skoczę to spróbuje sobie strzelić coś takiego. Bo samo białko to już rzyg. ;-;

Ja na śniadanie też polecam samego skyrka truskawkowego + płatki lion, nawet da się najeść, makro git + nie masz już ochoty na słodkie, bo sam posiłek jest dosyć słodki ;)