Wpis z mikrobloga

powiedzcie mi ludzie co tu zrobic zeby muzyka na sluchawkach lepiej brzmiala? kiedys panie to mi sie na wszystkim podobala, jeszcze mam sentyment do sony, ktory kiedys robil douszne z gumka (mniej wiecej takie jak te samsunga ktore brzmia dosc podobnie).
a w dzisiejszych czasach to co kupie to albo brzmi tak samo albo nie ma czegos, albo srodka albo jest wogle tak namieszane ze nie wiem co slysze.

wg mnie te wszystkie softwareowe equalizery nie dzialaja, chce np podbic basy to dzwiek sie scisza jakby mi te czestotliwosci wycinalo, albo ja nie wiem co pamietam albo dobrze pamietam ze kiedys takie funkcje normalnie dzialaly.
#audio #sluchawki
chyba naprawde wezme i wydam ze $100-200 pomimo ze to nie jest tyle warte
  • 3
  • Odpowiedz
@rafalkosnozawszenapropsie: Pójdź do sklepu ze słuchawkami (np mp3store) i popros o radę, i zlozenie najbardziej budżetowego sensownego zestawu. Posłuchaj roznicy między słuchawkami z telefonu i muzyką z jutuba, a zestawem z porządnym źródłem typu TIDAL HiFi, wzmacniaczem słuchawkowym i dobrymi słuchawkami nausznymi. $200 to za mało na taki zestaw, ale jeśli się wkręcisz… :)
  • Odpowiedz
@Wojtunio: no, musze tak niestety zrobic. pewnie kupie jakies senhajzery i tyle, dawno temu jakis sluchalem i byly spoko
duzo nie slucham na sluchawkach
a moze mi sie po prostu znudzilo brzmienie tego co mam.

zrodlo to ja mam tylko pewnie uszy tez juz mam stare i inna percepcje tego co kiedys a co teraz. nawet te hifi stereo gwno da jesli plyta cd jest nagrana tak jak byla wtedy nagrana,
  • Odpowiedz