Wpis z mikrobloga

Wy wiecie ułomki, że tam jest liquidity zamknięte tylko na rok czasu i nikt poważny nie wsadzi tam więcej niż $10?
Zdajecie sobie sprawę, że napychacie kieszenie jakiemuś randomowi, który za rok zwinie interes?
Rozumiecie, że ja, i inni ogarnięci ludzie z tagu #kryptowaluty nie damy się złapać na wasze słodkie pie...lenie i za kilka dni nic z tego #stonks nie będzie? Hahaha
Macie swój tag dedykowany i tam reklamujcie te wasze scamy #zapieniadzezjemkupeizareklamujewszystko
źródło: comment_1637251251lXwEiL0wzhfLoNRan3vSva.jpg
  • 15
Wy wiecie ułomki, że tam jest liquidity zamknięte tylko na rok czasu i nikt poważny nie wsadzi tam więcej niż $10?


@trumnaiurna: wiesz, że sporo projektów z o wiele większym liquidity ma je zablokowane na mniej i ludzie pakują po kilka tysięcy dolanów? Nikt poważny nie myśli, że to przebije btc czy dostanie się do top20 mcap ale szybkie x2 czemu nie.
Daj 3 takie przykłady bez zdoxowanych devów z nimunimum 50k holderów, listingiem na CMC i zwrócę Ci honor. LP ma być zamknięte na rok czasu <- pamiętaj.


@trumnaiurna: czekaj a ten cały stonks to ma 50k hodlerów i listing na cmc? Czy to dopiero wczoraj wystartowało? Bo mogę ci pokazać projekty które będąc w tym samym miejscu co te stonks miały zablokowane liq na miesiąc albo nawet kilka dni. Choćby znany
@WhiskeyIHaze:
W którym momencie w moim poście jest cokolwiek, co mogłoby kogokolwiek w jakikolwiek sposób namawiać do kupowania tokena X czy Y? W cytowanym przez Ciebie wpisie porówałem dwa tokeny - nie mierz wszystkich swoją miarą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ty w podlinkowanym wpisie ZAPRASZASZ ludzi do pociągu ( ͡º ͜ʖ͡º)
@trumnaiurna: a w drugim wyjaśniam, że to ponzi. Zresztą na stronie jak wejdziesz jest zajebiście wielki napis: EXIT SCAM i odliczanie do niego.
Poza tym to ty mi zarzucałeś reklamowanie tego stonks a ja nic o tym nie pisałem. Boli dupka, że stary shit porzucony przez wykopków i promują nowy? no niestety tak to tutaj wygląda.
@trumnaiurna: no właśnie nie. Ba można powiedzieć, że ty bardziej rozleklamowałeś stonks bo nie ważne co się mówi, ważne żeby mówili. W sumie to ja bardzo mało robię swoich wpisów o shitach. Raczej jak już to się udzielam u innych.
Też według mnie tworzenie 10shitów i reklamowanie ich tutaj jest bez sensu ale co poradzisz. takie życie.
@trumnaiurna: tak. Tyle, że oni reklamy nie potrzebują bo to oni dzwonią do debili a nie na odwrót. Zobacz sobie jaki skok popularności patostreamów był po tym całym programie "uwaga" o nich.
Czy może chcesz mi powiedzieć, że złota zasada marketingu jednak nie działa bo tak powiedziałeś?
@WhiskeyIHaze:
"Nie ważne co mówią, byleby mówili", to się właśnie tyczy patostreamów, czyli DARMOWYCH patoigrzysk, gdzie za DARMO możesz zobaczyć, jak ktoś upadla swoją matkę dla wyświeleń.
"Nie ważne co mówią, byleby mówili", nie działa w biznesie czy gdziekolwiek tam, gdzie PŁACISZ za produkt albo usługę, która jest nieoderwalnie powiązana z osobą/firmą, co do której pojawiają się jakieś niepochlebne opinie.
Skoro dla Ciebie "Nieważne co mówią, byleby mówili" to reklama, to
zacznij od tych z najniższą liczbą pozytywnych komentarzy


@trumnaiurna: dzięki za radę ale jednak nie posłucham. Ty nie rozumiesz o co chodzi z tym "Nieważne co mówią, byleby mówili". Ty piszesz, o tym złe rzeczy ale piszesz. Wejdzie 1 czy 2 wykopek i zobaczy 3 twoje wpisy o tym krypto w ciągu godziny i już będzie o tym wiedział. Nie będzie czytał dokładnie wszystkiego, coś tam mu śmignie przed oczyma o