Wpis z mikrobloga

Słuchajcie pewnie ten temat się mógł przewijać, ale chciałbym przeznaczyć trochę grosza na te altcoiny. Wiem - rozumiem ryzyko inwestycyjne, jestem tego świadomy.

Bardziej chodzi mi o kwestie techniczne - jak najlepiej, najkrótszą drogą przekonwertować złotówki z revoluta na konto Binance tak żeby finalnie kupić altcoiny typu JASMY, DESU, HOKK i inne takie mniejsze. Nie wszyscy przecież oferują handel takimi krypto i trochę się w tym gubię. Cardano kupowałem poprzez BitBay, jako ETH potem Binance i dopiero konwert na ADA.

Czy znajdzie się jakiś #wujekdobrarada który pokieruje mnie w kilku punktach jak to powinno wyglądać? Rozumiem, że to zależy od platformy na której chcemy kupować/sprzedać względem określonej kryptowaluty, jednak tych opcji jest za dużo i jestem pewny że samemu próbując wyśle pieniądze gdzieś w cyfrową galaktykę ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#kryptowaluty
  • 7
  • Odpowiedz
@kacper-wilczynski: nie korzystałem z Kangi - tam się nie da normalnie zasilić konta przelewem w złotówkach?

Jak masz Binance to najszybciej chyba zrobisz to przelewem SEPA z Revoluta. Zamieniasz złotówki na Euro i robisz normalny przelew na swoje subkonto Binance.
  • Odpowiedz