Wpis z mikrobloga

Moje odczucia są mega ambiwalentne... uważam, że trochę Mateusz poleciał z tym tekstem. Naczy mam wrażenie, że cała grupa własnie ma pretensje do Wiki o jej 2 powroty, z tym, że ona raczej wpływu na to nie miała, tylko produkcja! Stąd ta antypatia do Wiki, bo tekst typu, że mieli szansę... każdy ma szansę, tyle, że produkcja bardzo miesza w tym związku Wiki i Miłosza, nawet pytania na Pandorze były od produkcji, typu Nana i Miłosz. Mateusz musi wziąć pod uwagę, cała relacje jego - Wiki - Miłosz a także, to, że przy zadaniu z wywaleniem chłopaków, Miłosz i Wiki nie brali go w ogóle pod uwagę i to nie jest też tak, że nie chcieli się zamienić. Wiki od razu po pandorze o tym mówiła, później emocje opadły i wiadomo - przemyślenia. Każdy się boi o swoją parę, poza tym zawarli też pakt, że idą razem i tyle. Mimo wszystko, że za dużo tego wszystkiego i Wiki i Miłosza, mam jednak nadzieję, że Mati wybierze Wikę zamiast Ingi. No chyba, że Inga podbije do Miłosza z Klapessą, tak też może sie zdarzyc. Nie mozna nic wykluczyc ;)
#hotelparadise
  • 3
  • Odpowiedz
@Elomati: cały czas to mowię, grupa napitala na WIki za jej powroty, a co ona ma do tego?ile mogła? to produkcja więc czemu cała grupa nie jedzie po nich skoro taki wqrw mają za to ? nie czają tego ? czy nie chcą bo się boją że kaski nie dostaną i nie zarobią na gwiazdorzeniu ?mnie też wkurzają te powroty, mogliby by w zamian dać jakiś nowych czy zostawić nowych co
  • Odpowiedz