Wpis z mikrobloga

Też byś był taki pyskaty jak teraz?


@kels: Nie chlipałbym z tego powodu w internetach. Jakbym miał sobie przypomnieć wszystkie sytuacje gdy policjant czy straźnik miejski był w stosunku do mnie wulgarny to by mi palców zabrakło. Młodość spędziłem w krakowskiej Nowej Hucie, także tego.

Co do aspektów formalnych zgadzam się z Tobą. Ale prócz wulgarnego języka do niczego tam nie doszło. Nie pobili ich, nie zakuli, nie potraktowali gazem,
  • Odpowiedz
@staryhaliny: dziennikarz piszę o czymś w internetach? Szokujące.

Policjant czy strażnik miejski to zupełnie inna sytuacja niż żołnierz. Każdy powinien stosować się do prawa, żołnierze absolutnie nie są wyjątkiem.
  • Odpowiedz
@Smokalaskanski: Tylko przygłupie nie sprawdziłeś, że fotoreporterzy fotografowali obiekt wojskowy. Niech się cieszą że nie zostali potraktowani jak potencjalni szpiedzy. A wojsko nie jest od bycia miłym i delikatnym
  • Odpowiedz
@baetky: Ustawa o powszechnym obowiązku obrony, która wskazuje na przepisy szczegółowe czyli rozporządzenie o ochronie obiektów szczególnie ważnych dla obronności państwa. A rozporządzenie pozostawia pole do interpretacji.
Od praktycznej strony. Dlaczego obóz w którym bytują żołnierze podczas pełnienia zadań związanych z ochroną granic nie może być uznany za taki obiekt?
I na deser wątpliwej jakości poziom dziennikarstwa onetu.
Słabe podstawy ma to twoje oburzenie i szkalowanie.
  • Odpowiedz
A rozporządzenie pozostawia pole do interpretacji.


nie, nie pozostawia bo są wymienione typy obiektów wraz z informacją, kto sporządza listę obiektów, do której ani ja ani zakładam Ty nie masz dostępu

Dlaczego obóz w którym bytują żołnierze podczas pełnienia zadań związanych z ochroną granic nie może być uznany za taki obiekt?


tak
  • Odpowiedz