Wpis z mikrobloga

#worldoftanks
#wot
1.Czy często są jakieś promocje na złoto i warto poczekac jeśli mi się nie spieszy ?

2.Obecnie ceny plasują się tak jak na zdjęciu chciałbym kupić max 1000 złota

3.Jestem świeżym graczem mam obecnie 600 złota za które nie musiałem płacić i nie wydaje tego złota

4.Po doładowaniu 1000 bym miał 1600 i chyba by mi starczyło do końca życia

5.Złoto chciałem wykorzystać na jakieś kamuflaże do mojego hetzera lub farbę itd czyli sam wygląd

6.No i do innych czołgów którymi będę często grał też na jakąś farbę lub kamuflaż

7.Czy na te farby za 20 Golda lub kamuflaż za 50 są czasem jakieś przeceny i warto poczekać ?

8.Czy w tej grze Jest sens na coś innego wydawać golda?

9.Konto premium drogie i niepotrzebne mi bonusy do kredytów

10.Pociski za złoto też mi raczej niepotrzebne bo te za kredyty mi wystarczają jeśli chodzi o obrażenia a pociski zmienią się w pył i przeminą a kamuflaż lub farba zostaną na zawsze

11. Czołgów za Golda też nie chcę kupować bo po co
Chyba że będzie to dla mnie jakiś super przyjemny czołg za niewiele golda

12.Mam fajny styl dla hetzera ten śnieżny szary jakoś zdobyłem go za darmo nie wiem kiedy
I jest on fajny używam go

Ewentualnie kupię jeden kamuflaż i wystarczy do końca życia

12. Czy wygląd do czołgu można zdobyć jakoś nie używając Golda lub 75 000 kredytów na 100 bitew?

13. Miałem też klanowy kamuflaż za darmo który wyglądał jak ten za 50 golda lub 75k kredytów i go sobie włączyłem ale nie zauważyłem kiedy a już nie jest on dostępny i gdzieś zniknął

14. Gram dla zabawy , satysfakcji z fragów, stawania się lepszym graczem lecz nic na siłę. Na 99% procent będzie pewnie tak że kupię sobie jeden kamuflaż lub farbę i zupełnie mi wystarczy. Nie mam obsesji na punkcie wyglądu czołgu choć ten wpis sporo wspomina o tym.

Możecie napisać swoje rady , spostrzeżenia na własny sposób. Można też wpisać numer kwestii które wypisałem będzie przejrzyściej i będzie widać odnośnie czego jest odpowiedź.

Już teraz wam bardzo bardzo dziękuję za odpowiedzi i pomoc i poświęcony czas
Miłego dnia i dobrych bitew !
Pobierz Trututu39472 - #worldoftanks 
#wot 
1.Czy często są jakieś promocje na złoto i wart...
źródło: comment_16371389680vXd1YMwNfQutHwt4Zshun.jpg
  • 11
@Trututu39472: poczekaj do świąt aż wejdą paczki świąteczne. Wtedy za tą kasę kupisz paczki w których masz gwarantowane złoto + mogą wpaść inne rzeczy jak czołgi premium i dni konta premium.
Na farby i naklejki będą chyba przeceny w przyszły weekend 26-29 XI.
Kamuflaż klanowy cyfrowy jest dawany za darmo jeśli jesteś członkiem dowolnego klanu więc możesz sobie poszukać klanu i dostaniesz kamuflaż.
@Trututu39472: Nie kupuj farb, ponieważ one dają tylko efekt wizualny, ale nie dają bonusu do maskowania.
Kamuflaż możesz nałożyć tylko na kadłub - bo tylko nałożony na kadłub daje bonus do maskowania. Kamufla nałożony na wieżę czy działo nic nie daje oprócz wyglądu.
Załóż konto na twitch i połącz je z kontem WG - często za oglądanie transmisji u różnych strimerów można dostać dropy, w tym różne style kamuflażu
@Trututu39472: Z zakupem Golda poczekaj na paczki świąteczne- nie stracisz, a możesz tylko zyskać.
Dla mnie akurat wydawanie Golda na kamo/farby itp. nie ma sensu, jak już to wolałbym kupić za kredyty- jak już chcesz, to poczekaj na zniżki, co jakiś czas są na -50%
1.Czy często są jakieś promocje na złoto i warto poczekac jeśli mi się nie spieszy ?


@Trututu39472: Tak i nie. Na złoto-złoto obniżek generalnie to nie ma, są obniżki na paczki zawierające złoto i jakiś dodatkowy szajs - nieopłacalne, zazwyczaj. Jak chcesz kupić złoto, to kupuj złoto, nie paczki - a jeśli chcesz poczekać, to za chwilę do gry wejdą świąteczne lootboxy. W poprzednich edycjach każdy dawał ci gwarantowane 250 sztuk
@Trututu39472: będzie kutko i natema.
Najważniejsza rzecz w tej grze za złoto to konto premium. Tak, potrzebujesz go. Bonusy do expa i kredytów są krytyczne. Na 4 tierze tego nie zauważysz, ale już od 6 tak. Warto zostawić trochę złota na demontaż ekwipunku, ewentualnie przetrenowanie załogi. Wygląd czołgów zostaw na koniec. Pociski za złoto można kupić też za srebro i tak się właśnie robi. Nigdy nie kupuj pocisków za złoto. Czołgi