Wpis z mikrobloga

Mirki szukam ekspresu ciśnieniowego głównie do kaw mlecznych typu Caffe Latte, Cappuccino ale nie chciałbym wydać więcej niż 2000zł. Myślę nad takim modelem:

https://allegro.pl/oferta/ekspres-cisnieniowy-delonghi-etam-29-660-sb-1450w-7784958821?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=M2RiNjkzMmItYzExOC00ZjIzLWEwNTMtNTY4YjczOTc1YTdhAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=feb65c6b-708b-4bed-97ab-5e6105a9f5dd

dobry wybór w tej cenie czy brać coś innego?

#kawa #ekspresdokawy #agd
  • 3
  • Odpowiedz
@Syko: Modelu Ci nie polecę, ale zamiast przystawki do mleka rozważ wężyk. Wcześniej miałem wężyk, zmieniłem model na taki z przystawką i jest to bardziej upierdliwe. Dodatkowe miejsce w lodówce, mycie pod bieżącą wodą, wiecznie coś zostaje i nie wiadomo co z tym zrobić.
  • Odpowiedz
@Syko: ja mam siemensa eq6, mąż długo szukał, sprawdzał parametry, czytał opinie i padło że ten jest najlepszy w swojej grupie cenowej. Generalnie wszystko git, ale uważam że pompuje za duzo wody przy spienianiu mleka i pianka jest mało mleczna. Jeśli szukasz głównie do latte i capuchino to poczytaj opinię o spieniaczach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Syko: Jeżeli lubisz ciepłą kawę z mlekiem, to niestety zostaje ci tylko ręczna rurka do spieniania. Przystawki czy dzbanki, zawsze na szybko przepuszczają parę przez strumień mleka i wychodzi letnia pianka.
  • Odpowiedz