Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@DominaTuByla: A wystarczyło tylko, żeby opozycja do PiSu nie szczekała, że trzeba tych wszystkich migrantów wpuścić bo mamy moralny obowiązek, bo zydów w Jedwabnem spalono czy inne gówno tylko krytykowała sam sposób zabezpieczania granicy jednocześnie mówiąc, że nikt nielegalnie nie powinien się przebijać do Polski i potwierdzając, że to są typowi migranci socjo-ekonomiczni, którzy chcą do Niemiec.
No ale macie co chcieliście.
I teraz płacz, że "wiem że to wy pisowcy".
  • Odpowiedz
@jbc_wszystko: Przecież opozycja poza paroma odklejeńcami nic nie krzyczy, i również nie chce wpuszczać osób znajdujących się na granicy. To jest narracja TVP, gdzie wałkują w koło te same mordy, tak samo jak wałkowali Für Deutschland.

@DominaTuByla: Powoli? Polacy mają pamięć muszki owocówki, oni już zapomnieli o wszystkich aferach PiS i tego jak #!$%@?ł kraj. Liczy się tu i teraz, a tu i teraz PiS nas chroni, przed barbarią ze
  • Odpowiedz
@lemek3:

Przecież opozycja poza paroma odklejeńcami nic nie krzyczy


Aha. Największe opozycyjne do rzadu gazety i najbardziej medialne twarze anty-PiSu to nie opozycja, bo przecież nie ma ich w sejmie. Dobre fikołki robicie.

To jest narracja TVP


Narracja TVP to przekaz z GW czy TVN? TVP to też odpowiada za brednie krytykipolitycznej i Dunin, Środy, Stuhra? Nowe nie znałem.

Przy ułomności antypisu TVP nawet nie musi tutaj nic wycinać, żeby mieć
  • Odpowiedz
@jbc_wszystko: A co mam Ci odpisać, jak to co wysrałeś wyżej, to najzwyklejszy w świecie debilizm? Idź głosuj na swoją partię. #!$%@? pleb z pamięcią muszki owocówki, tfu na takich jak ty.
  • Odpowiedz
@lemek3: Wiesz, że ty też wpisujesz się w bycie opozycją do PiS? I jedyne co robisz to na każdego kto akurat w obronie granic zgadza sie z PiSem i z tym, że nie chce imigrantów srasz ogniem.

Jestes zbyt tępy, żeby ogarnąć, że wielu ludziom antyPiS nie podobają się debile jak Jachira czy Szczerba Kingi Dunin i cała reszta pożytecznych idiotów (z tobą i połową #neuropa włącznie), którzy napędzili propagandę dla
  • Odpowiedz
@lemek3:

Bo ja jestem opozycją dla PiSu XD


Czyli nie jesteś w opozycji do PiS i popierasz PiS? Jest gorzej niż myślałem. Nie rozumiesz znaczenia słów, których używasz.

Na granicy mamy ile? 2000 osób? Polska ma wystarczające środki aby sobie poradzić z tym kryzysem


O i lecimy upośledzeniem umysłowym. Polska właśnie radzi sobie z tym kryzysem nie wpuszczając nikogo przez granicę. Jakby wpuścili to byłoby tam dużo więcej osób.
Było 30
  • Odpowiedz
@jbc_wszystko:

Czyli nie jesteś w opozycji do PiS i popierasz PiS? Jest gorzej niż myślałem. Nie rozumiesz znaczenia słów, których używasz


Co?

opozycja – w polityce, rodzaj ugrupowania lub grupy ugrupowań

opozycja – w astronomii, pojęcie z zakresu mechaniki nieba

opozycja – w językoznawstwie, zestawienie przeciwstawnych sobie elementów języka


Dalej to nie ma sensu () Przecież to jak dyskutować z kimś o IQ orangutana. Zrób przysługę ojczyźnie
  • Odpowiedz