Wpis z mikrobloga

Zapraszam na #garscnewsow na 16 listopada

TXT tutaj
urarthone - Zapraszam na #garscnewsow na 16 listopada

TXT tutaj

źródło: comment_16371029941kKIVy8K7ZapKVbeUb1wbK.jpg

Pobierz

News dnia to...

  • Zmarł Kamil Durczok 52.2% (434)
  • Młodzieżowe Słowo Roku 2021 17.6% (146)
  • Nowa postać w "Ulicy Sezamkowej" 2.3% (19)
  • Protest pod Activision Blizzard 3.5% (29)
  • Aresztowania po marszu w Kaliszu 7.6% (63)
  • Zniszczony grobowiec Stuhrów 5.1% (42)
  • Sprawdzą, czy bramkarka jest kobietą? 11.8% (98)

Oddanych głosów: 831

  • 43
  • Odpowiedz
@rzuf22: Bo czasami marudzą ludzie czemu nie odnotowano czegoś... Co ja Ci poradzę? Pierwsza zasada to główna wykopu mnie nie interesuje.Potem sam wybieram. Tutaj miałeś dodane godziny, bo do tego pewnie nie każdy dobrnął.
  • Odpowiedz
Co ja Ci poradzę?


@urarthone: nie no spoko, reszta newsów jest ciekawa. Pytanie czy coś takiego niepotrzebnie nie zajmuje miejsca czemuś innemu.

Pierwsza zasada to główna wykopu mnie nie interesuje.


@urarthone: również tam nie zaglądam

Po prostu byłem zdziwiony, że ostatnio są dodawane newsy o których każdy słyszał, zwłaszcza, że od niedawna dodajesz to w nocy
  • Odpowiedz
@rzuf22: Mówię, pamiętam marudzenia, jak coś pomijam, czasami masz 2x dziennie, nie było nic o zamachu np. Bo z głowy mi wyleciało. Czemu zajęło? Małżeństwu, co dało milion dolarów na bibliotekę, ale to może chyba poczekać ;).

Czasami są osoby, co nic nie chcą sprawdzać i je nadal to interesuje. To nie zbiór ciekawostek, co nigdzie nie znajdziesz :).

A godzina to zwykły brak czasu :), jest robota, potem życie, potem
  • Odpowiedz
@johnkashtan: połowa tych "młodzieżowych" słów to w zasadzie podróż 15 lat wstecz. No i do #!$%@?, jak to "oddaje" czy "mrozi"?

@rzuf22: to ja się dowiedziałem stąd o tym, nie każdy przegląda Onety i inne brukowe portale ¯\_(ツ)_/¯

Właśnie po to obserwuję tag żeby nie mieć krótko i konkretnie takie rzeczy podane.

@urarthone: elegancko niusy redagujesz, nie przejmuj się stary.
  • Odpowiedz
@DiscoKhan: nie przyglądam ani głównej wykopu, ani onetow ani brukowców. Po prostu był to dzisiaj tak lotny temat, że nawet na portalach tematycznych (np. serialowych) czy zwykłym YT była o tym wzmianka.

@urarthone: ja się w ogóle nie gniewam xD
  • Odpowiedz
@rzuf22: polskiego YT unikam jak ognia, tylko Klocucha lubię.

Na Wykopie tego mi nie pokazało, a ja raczej w ogóle raczej na zagraniczne portsle wchodzę. TV nie oglądam, radio nie słucham no i nie miałem skąd się o tym dowiedzieć.
  • Odpowiedz
@johnkashtan: oddaje to pomylka algorytmu. Na tik toku dzieciaki wchodzą na live streamy ludzi i piszą tam w komentarzach "oddaje" co oznacza coś jak dysia za dysie. Czyli jak dasz mi followa/obserwacje to ODDAM ci też followa/obserwacje. Takie żebranie o followersow.

Baza to miejscówka
Naura to nara dla zjebow
  • Odpowiedz
@johnkashtan: dlatego to jest młodzieżowe słowo roku a nie boomerskie słowo roku, naura i oddaje będzie znać prawie każdy nastolatek, naura się wzięło z youtube od Boxdela a oddaje z Twitcha od Xayoo
  • Odpowiedz
@johnkashtan: @Shatter: @johnkashtan:

i dla wszystkich którym nie chce się szukać

Finałowa dwudziestka

baza
Definicja: wyraz aprobaty, pozytywnych emocji. Określenie to jest bezpośrednim tłumaczeniem określenia based. Początkowo w slangu oznaczało ono osobę uzależnioną od kokainy ale w 2010 raper Lil B nadał mu nowe znaczenie. Based oznacza bycie sobą. Bez lęku o to co pomyślą ludzie. Bez lęku o robienie tego co chciałbyś robić. Oznacza bycie pozytywną osobą.[…]

boomer
  • Odpowiedz