Wpis z mikrobloga

@bartolomis: Xd

Twierdzisz że w ośmioletnim cyklu nauczania w szkole podstawowej, MEN nie przewidział ponad 600h lekcji religii i tylko 190h informatyki i to wszystko moje urojenia?

A czytałeś wykres programowy z d. Ustaw który
  • Odpowiedz
@bartolomis: XD Ale cię zerzłomowałem, że jedynie jesteś w stanie wydusić cos takiego XD
No ale niech ci będzie. ¯\_(ツ)_/¯ Widzę że masz bogatą przeszłość misiek( ͡° ͜ʖ ͡°)
A zamiast dzielić się własnym doświadczeniem czy wizjami (wiesz mało mnie to interesuje-bo to nie temat o tobie - ile razy mam to powtarzać misiu) Odpowiedziałbyś na te
  • Odpowiedz
paskudne są te twoje perseweracje, serio zgłoś się do specjalisty


@bartolomis: XD

Widzę argumentum ad personam mocno weszło. Jak to jest zostać zezłomowanym tak bardzo że zostały tobie wycieczki osobiste w kierunku rywala. Opisz co czujesz
  • Odpowiedz
nie taka jest definicja ad personam


@bartolomis: XD

pozamerytoryczny sposób argumentowania, w którym dyskutant porzuca właściwy spór i zaczyna opisywać faktyczne lub rzekome cechy swego przeciwnika bądź jego dokonania. W ten sposób unika stwierdzenia, że jego racjonalne argumenty zostały wyczerpane, a jednocześnie sugeruje audytorium, że poglądy oponenta są fałszywe. Dodatkowo obrażanie oponenta ma na celu wyprowadzenie go z równowagi, tak by utrudnić mu adekwatne reagowanie na
  • Odpowiedz