Wpis z mikrobloga

Cześć ! Zastanawiam się nad wyborem hulajnogi elektrycznej w zakresie cenowym do 2500 zł. Nie zależy mi na nie wiadomo jakich prędkościach a jak największym zasięgu. Znalazłem Motus Scooty 10 2021, którego producent deklaruje 65 km zasięgu, co pewnie przekłada się na realne 45 ( chociaż przy mojej niskiej wadze to może i więcej ). Polecacie czy coś lepszego znajdę ? + czy ta strona ( link w spoilerze ) jest legit ?


#hulajnogaelektryczna #hulajnoga #xiaomi #motus
  • 15
Wygląda na odpowiednik ninebot max. Jedynie napęd przenieśli na tył, a to jest plus. Dobra cena, fajna promka. Niewiele wiem o samej firmie.
@xan69: Ninebot max przecież ma napęd z tyłu

@Season6: Weź poszukaj chociaż trochę, motus ma pełno kont trolli które wychwalają firmę i negują każda negatywna opinie, a tych wcale nie jest mało. Niezastanowilo cię nawet chwilę że jest sporo tańszy od Ninebota? Cena bierze się z jakości.
@Andczej: kurde właśnie strasznie mi śmierdział ten motus po opiniach XD A wiesz może czy jeśli wybrałbym xiaomi pro 2, które teoretycznie ma zasięg 45 km to dałbym radę robić +/- 20 km ( 10 w jedną stronę i 10 powrotna z uczelni ) ? Ważę malutko bo 58 kg i kurde zastanawiam się czy pociągnie bo tylko do tego jej potrzebuję
@Season6:
Od kolegi, co z xiaomi przesiadł się na ninebota:
"Plusy ninebota względem Xiaomi
- lepsza amortyzacja bo większe koła, mocno odczuwana różnica w komforcie przy nierównościach.
- dużo lepsza bateria, która nie przekłamuje tak jak w Xiaomi
- nie obcina mocy przy zużyciu baterii. W Xiaomi pod koniec baterii ślimaczym się jak miejskie hulajnogi (wstyd). Nienebot #!$%@? jak dopiero co naładowany.
- nienobot ma wbudowaną ładowarkę, wozimy ze sobą tylko
@binO: Zadowolony bardzo, chociaż w Gdańsku ostatnio strasznie zimno było więc nie jeździłem. Ale jak słonko i tak powyżej 8 stopni to rękawiczki, szalik i można jechać w tripa. Bardzo dobry zakup, minusów nie jestem w stanie wymienić