Wpis z mikrobloga

A otworzę sobie nowy Tag, z autami którymi w życiu jeździłem i sobie pokomentuję co jest na plus a co na minus. #samochodylardora Więc na pierwszy ogień pierwszy samochód w życiu jaki przyszło mi prowadzić, i też pierwsze auto w Rodzinie. Honda Civic VII z silnikiem 1.4 benzyna o mocy 90km. Samochód kupiony przez ojca w 2010 roku od handlarza. Niby z przebiegiem 240k a na oko auto wyglądało na około 300k. Autko posiadaliśmy do 2019 z 3 razy zrobiło trasę nad morze, awarii trochę miało swego czasu. Czy dobrze to auto wspominam. No nie za bardzo, szczególnie, że było mułowate i miało cholernie słaby promień skrętu. Na koniec jeszcze siadła skrzynia biegów i poszła na sprzedaż za całe 500 zł, być może jeszcze istnieje ta Honda z 2001 roku. Na foto akurat nie ta co była w rodzinie ale identyczny jeśli chodzi o lakier.

#honda #civic #gownowpis #motoryzacja #samochody
Pobierz
źródło: comment_16370734653mClAKRgtIWuMY83usovTh.jpg
  • 4
Niby z przebiegiem 240k a na oko auto wyglądało na około 300k

@Lardor: zawsze pojawia mi się uśmiech politowania czytając, że ludzie myślą, że stan auta pomiędzy 240 a 300kkm może się tak różnić xD otóż nie, 240 i 300kkm to zazwyczaj dokładnie ten sam stan auta, to bardzo mała różnica. Coś jak mieć 25 lat a 27 lat.