Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #slub #makijaz

Moja różowa szuka na ślub cywilny makijażystki dla siebie i jej mamy. Znalazła babkę i napisała, ze potrzebuje makijaż na slub, dogadała szczegóły i padła kwota 2 razy x , jak dodała później ze to ona jest panna młoda, to od razu obrót o 180 stopni, ze jej makijaż będzie droższy, pyta się czy jakaś różnica jest (i szuka logicznych argumentów dlaczego taki makijaż jest droższy) to usłyszała „ze ślubny bo do zdjec” a pyta się również, czy dla mamy musi być, ona ze „wystarczy okolicznościowy” ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@? ze ślubami jest taki, ze jak ktoś usłyszy ślub to cena produktu x razy większa bez żadnej logiki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jaavi666: Dla mnie brakiem totalnej logiki są własnie te panny młode które na dzień dobry wyskakują z tym że chcą makijaż ślubny. Jakby od razu podkreślają ze chcą coś innego niż zwykły makijaż okolicznościowy i hur dur czym to się różni
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jaavi666: chyba nigdy na ślubie nie byłeś.
Impreza trwa z reguly dla panny mlodej 24h więc środki użyte muszą być bardziej pro.
A druga rzecz moja żona wyglądała zupełnie inaczej na ślubie a inaczej niż w rzeczywistości.
  • Odpowiedz
@jaavi666: U fryzjera byłem przed ślubem, specjalnie nie szedłem do osiedlowego, żebym miał pewność że fryz zrobią mi dokładnie a nie szybko. Siadam na fotelu, opisuję fryzurę, w połowie strzyżenia rozkręca się small talk i wymsknęło mi się że mam ślub za kilka dni. Fryzjerkę nagle jakby prądem poraziło, zawiesiła się i mnie pyta: "a czemu pan nie powiedział że chce usługi fryzury ślubnej?" ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: Ale Pani stwierdziła, że będą takie same środki użyte jak do okolicznościowego jak i ślubnego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeżeli makijaż ślubny ma być lepszy no to okej, niech będzie droższy, ale przyda się jakaś logiczna argumentacja a nie "bo tak bo to ślubny" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@cytmirka: To chodz bardziej o to, że wszystko było dogadane, produkty,
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: To dlaczego ten okolicznościowy jest "tańszy" mimo że "nie będzie różnicy", Nie wiem, gwarancja makijażu do 24 i później się nie znamy?

Ja jak myje samochód to chce aby był tak samo czysty na codzień i na wyjazd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jaavi666: mam w domu makijazystke. Makijaz, ślubny trwa dluzej. Jest nanoszony dodatkowy puder rozswietlajacy, ktory odpowiednio blyszczy się w blysku fleszy. I tak, makijaz slubny jest drozszy. W przypadku mojego rozowego paska jest to chyba 140 vs 190 zl.

Tam dochodzi wiecej rzeczy, ale ja sie nie znam dokladnie na tych fluidach, podkladach. Ale ogolnie #!$%@? sie jest wiecej

Edit. Sorki. U mojej jest 150zl vs 160 zl i slubny
  • Odpowiedz
@jaavi666: Tez mnie to irytuje. Tak samo jest z upięciami włosów. Argument ze fryzura czy makijaż niby musi wytrzymać więcej to zwykła ściema. Jak usłyszałam, ze za upięcie slubne życzą sobie 300 zł i to nie jest jakaś wygórowana cena jak na warszawskie warunki to myślałam, ze padnę. I jeszcze obowiązkowo fryzura i makijaż próbne, za te same kwoty xD
  • Odpowiedz