Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem hejtu na Puchacza po meczu, tzn. nie aż takiego.

Jak 2 miesiące temu był jednym z najlepszych na boisku z Anglią to hejterzy od "co on robi w kadrze skoro nie gra w klubie" siedzieli z dupą cicho.

Ok, wczoraj zagrał słabo, ale i tak lepiej niż hajpowany Cash czy irytujący Klich, a wylewa się na niego szambo?

Pewnie dlatego, że chłopak ma własne zdanie, nie chowa głowy w piasek, tylko mówi otwarcie, a takich typowy kibic nienawidzi. Co odwalił Szczęsny? Co zrobił Sousa oszczędzając najlepszych nie wiadomo na co? Nie, bo wina Puchacza Masakra.

#pilkanozna #takaprawda
Hahazard - Nie rozumiem hejtu na Puchacza po meczu, tzn. nie aż takiego.

Jak 2 mie...

źródło: comment_1637058325oNhNEUxYwG80mhbKg8ptZC.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@itsover: Cash, który zaczął biec z piłką w kierunku własnej bramki, po czym ją stracił, a potem powinien wyłapać czerwo. Pominąłem jakieś inne jego spektakularne akcje?
  • Odpowiedz
@redheart: Nie no wiadomo, Wojtek zawsze niewinny, zawsze "dostaje strzała" albo obrońca coś spartoli. PS. To wyjście poza pole karne z końcówki było piękne, liczyłem, że sobie coś nadciągnął i w końcu zejdzie.
  • Odpowiedz
@Iucek: No właśnie to, on tam wyglądał świetnie, wchodził w dryblingi, miał strzały, siłę, z Walkerem pojedynki to było coś pięknego.

Sorry, wolę próbującego Puchacza, któremu czasem mecz nie wyjdzie niż będącego w kadrze od 10 lat Macieja "60 meczów w kadrze, żadnego dobrego" Rybusa.
  • Odpowiedz
@Hahazard Faul był na żółtą. Stracił piłkę na swojej połowie, to był błąd, nie powinien tego robić, ale też nie miał z kim grać w tej akcji. Ogółem grał na dobrym poziomie. Granie na prawym wahadle nie polega na tym, by robić "spektakularne akcje". Może ci się podobają bezmyślne rajdy Puchacza kończone stratą, ale nie na tym ta zabawa polega. Ten mecz pokazał kto nie mieści się do kadry meczowej Unionu, a
  • Odpowiedz
@Iucek: A kto za niego? Reca? Kędziora? No właśnie ma argumenty, jest silny, potrafi ograć rywala choćby i szybkościowo, umie wejść w drybling, ma dobry strzał z lewej nogi.
  • Odpowiedz
@itsover: Widziałem słabsze faule, które kończyły się czerwoną. Ogólnie jestem pro-Cash, natomiast wczoraj zagrał po prostu słabo. Jak tego pewniaka z Premier League zatrzymuje jak dziecko jakiś no-name z ligi węgierskiej to problem jest chyba w psychice, bo nie w umiejętnościach raczej.
  • Odpowiedz
@redheart: Pierwszy zacząłeś, argument "no ludzie kochani" taki merytoryczny. xD No ale spróbuj, jak dasz radę to może i ja będę miał motywację żeby Ci merytorycznie odpisać.
  • Odpowiedz
@Hahazard Sędzia dał żółtą. Na VAR kolejni sędziowie uznali, że żółta. No ale wykopek wie lepiej, że to czerwona, bo tak powiedział mu sfrustrowany Mati Borek w TVP. Szkoda strzępić ryja.
  • Odpowiedz
@Hahazard: no przecież powiedziałem ci że z 5 metra dostał strzał, to jest praktycznie nie do wyciągnięcia - odległość, szybkość oddania strzału. Serio to trzeba tłumaczyć? xD

  • Odpowiedz
@utede: Nie no wiadomo, z Senegalem czy Słowacją też coś tam ktoś tam mu podał i nie zdążył, wiadomix. Zapomniałeś dodać, że pewnie jestem team Fabiański ze słabego West Hamu czy co tam zawsze wyznawcy Wojtuchny #!$%@?ą.
  • Odpowiedz
@Hahazard Nie widzę wszędzie Borka, chwilę oglądałem studio TVP i akurat tę wypowiedź usłyszałem. Po prostu ciężko mi pojąć co mają w głowie osoby, które piszą, że Cash zasłużył na czerwoną kartkę.
  • Odpowiedz