Wpis z mikrobloga

@okradzione: a jest kontrola granicy? na pokaz w 2-3 miejscach zbierze się grupa uchodźców i po naszej stronie grupa zomowców porobią zdjęcia pod publikę, aby pokazać jak dzielnie walczymy z problemami, które same stworzyli, a w tym czasie 2 kilometry dalej 3 razy większe grupy ludzi przechodzą na lewo, a potem z tych grup 5% jest wyłapywane pod granicą z Niemcami, a reszta dociera do celu. Taka jest bolesna prawda, że
@FoxX21: Pokaż mi nagranie przedostającej się 3 razy większej grupy, niż widzimy na nagraniach z granicy. Jestem pierwszy do srania na pis, choć nie chce mi się na tym portalu, bo to nie ma większego sensu, ale no bądźmy poważni. TAK, jakieś małe grupki na pewno przedostają się, ale nie przesadzajmy z tym, że tam się przedostają grupy po kilkaset osób. Nazywanie pograniczników zomowcami mówi samo za siebie, a jako, że
Pokaż mi nagranie przedostającej się 3 razy większej grupy, niż widzimy na nagraniach z granicy.


@okradzione: jak mam pokazać skoro pisowcy specjalnie zablokowali możliwość dotarcia do prawdy poprzez stan wyjątkowy, a teraz jeszcze chcą zmienić prawo? straż graniczna, wojsko, policja i wot są tak samo wiarygodni jak pis