Wpis z mikrobloga

@mystery_26: wydaje mi się, że to ich celowe zagrywki pod publiczkę i podsycanie zainteresowania, co im jak widać dobrze wychodzi. Ta gówniana edycja skończyła się ponad pół roku temu i dopóki nie było emisji, to razem się dobrze bawili bo nie byli pod obstrzałem obserwatorów, teraz dla zainteresowania musieli obrać taktykę wkładania kija w mrowisko.
  • Odpowiedz
@Rosalinea: oni się tam obserwują lub nie,w zależności od tego,jaki klimat w odcinkach.Pewnie im produkcja tak kazała,żebyśmy zachodzili w głowę,co się dzieje i zainteresowanie było...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mystery_26: Mnie zastanawia dlaczego Milosza nie bylo wczoraj z cala ekipa jak sie bawili w Warszawie przed wylotem do Barcelony na nagranie ich teledysku i czy przypadkiem nie spedzal czasu z Wiktoria, bo oboje jakos milczeli na instagramie, a byli w jednym miescie
  • Odpowiedz
@Lolinek6: No wiec wlasnie, wczoraj duza ekipa sie spotkali w Warszawie, nawet z tymi, ktorzy nie lecieli do Barcelony, a Milosza i Wiktorii tam nie bylo
  • Odpowiedz
@tekoja: wlasnie juz nie pierwszy raz milcza na ig w tym samym momencie... moze teledysk byl ustawiony wczesniej, wyszla drama i wiki nie chciala leciec wiec spedzili razem czas przed wylotem. Za bardzo to jest skomplikowane, mysle ze nie dowiemy sie niczego przed finalem
  • Odpowiedz