Wpis z mikrobloga

@Nitro_Express: Aaa. Sorki za moje tradycyjne niezrozumienie. To byl studniowkowy mini playback show i odgrywalismy na scenie jakis pudel metal w stylu Motley Crue. Jakis lakier psiej jakosci za, jak podejrzewam, psie pieniadze:)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ThirtyDoorKey: kiedyś sie natknelam wlasnie na filmik gdzie dziewcsyna opowiada ze regularnie ciwczy, bierze prysznic ale wlosy raz w tygodniu myje wlosy. Tutaj to i ja juz nie dowierzalam. Niestety, nie znalazlam juz wiecej tego filmiku
  • Odpowiedz
@Positano1: jakbym myl codziennie to bym z domu nie wychodził. Mam loki i po umyciu 2 dni w czapce chodzę go wyglądam jakbym afro miał, dopiero później zaczynają normalnie wyglądać
  • Odpowiedz
@tomek_27: bylem raz lysy i to fajne jest, ale brakuje wlosow. pamietam jak kilka dni sie po glowie glaskalem i klepalem bo fajne uczucie bylo
  • Odpowiedz
@drim: to ja. Muszę umyć dziś włosy. Ale może jutro pójdę pobiegać rano, to się nie opłaca, umyję po bieganiu. Jaka pogoda jutro? Ma lekko padać, ale po 10 rano ma być ładnie. To już za późno na bieganie. No to umyję dziś włosy, pobiegam pojutrze. Ale w sumie ładna pogoda i słońce, szkoda by marnować dzień. No to pójdę na rower. Ale mam spotkanie o 11, to muszę umyć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
przecież włosy po jednym dniu bez mycia są okropne w dotyku i śmierdzą.

@jason_bourne: Nic dziwnego, skoro myjesz je codziennie i to pewnie jeszcze używając #!$%@? szamponu.
  • Odpowiedz