Wpis z mikrobloga

@kateemusio: niby tak, ale po to mamy reality show, żeby oglądać ludzkie zachowania, w tym i takie grzeszne, złe i nieczyste (wedle wykopkówej moralności) jak seks. I tak się długo powstrzymywali, bez kamer pewnie by po 2 dniach poszło
@czarny_jezyk: ja się czepiam braku logiki, facet niby obrzydza i jest fe, a nagle wielka miłość
Zarzucam jej przede wszystkim niekonsekwencje i nie wyciąganie wniosków
Łukasz jest typem, który mówi dziewczynie tak jak Marcin z hp3, ze on nie chce miłości plus, ze nie ma uczuć i próbuje w tym być osobą w białych rękawiczkach ,,jakby co to ty chciałaś,,
I wiem, że Ona jest młoda, ale dla mnie po prostu
@Vetarinar: i to jest ok, jej wiele można zarzucić. A że brak logiki w jej działaniu... Często tak jest, że emocje nie poddają się logice, zwłaszcza u tak młodej i niezbyt mądrej dziewczyny. Od Łukasza z kolei można się wiele nauczyć, widać, że ma doświadczenie z kobietami, chciał mieć ruchanie bez emocjonalnego zaangażowania, i metodą na zazdrość dopiął swego, choć ryzykował odpadnięciem z hotelu. Różnie można to oceniać, bo to jakaś
@czarny_jezyk: nie popieram także ich wyzywania i rzucania mięsem, bo po pierwsze ich to nie obejdzie po drugie traci się w tym momencie takie coś jak konstruktywną krytyke, co do Łukasza oczywiście między nimi jest dość duża różnica wiekowa, a on chce się wyszaleć, nie sądzę, żeby też byli razem, ponieważ wydaje mi się, że nie ma czym go zauroczyć na dłużej