Wpis z mikrobloga

Kupiłam sobie #rolki jakiś miesiąc temu. Niebieski też sobie kupił. Nauka praktycznie od podstaw, wczoraj zrobiliśmy najlepszy wynik jeżeli chodzi o długość trasy :) dla osób które jeżdżą już długo to pewnie nic ale ja się cieszę. Rolki są na prawdę super, ten powiew wiatru podczas szybkiej jazdy ʕʔ Wczoraj drugi raz byliśmy na Wartostradzie w #poznan - przez całą trasę poza spacerowiczami minęło nas może 5 osób. Póki co jeżdżę na fitnesowych K2 bo trafiłam za bezcen na olx. Znacie jakieś fajne trasy z dobrą nawierzchnią w Poznaniu lub okoliach? Byliśmy już na Malcie (jak dla mnie średnio), w parku Jana Pawła na Wildzie, w Parku Rataje i jeździliśmy w okolicach mieszkania na Chartowie i Żegrzu.
Atktona_tyle - Kupiłam sobie #rolki jakiś miesiąc temu. Niebieski też sobie kupił. Na...

źródło: comment_1636972709QPtGi9zVANSVg63Lc4ZRhc.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
Szachty sprawdź, część ścieżek jest asfaltowych a okoliczności przyrody są przyjemne + wieża widokowa ale wejście to raczej nie w rolkach ;)
  • Odpowiedz
Zdecydowanie polecam dalszą część Wartostrady aż do ulicy Hetmanskiej. Zwłaszcza nowo oddany odcinek po wschodniej stronie Warty, dosłownie stół bilardowy. Takiej samej jakości asflat jest na ścieżce rowerowej po wschodniej stronie Dolnej Wildy na wysokości Dębca. Odcinek łączący do ulicy Hetmanskiej dopiero powstaje.
  • Odpowiedz
@Atk_to_na_tyle Disiaj rano rowerem tam leciałem. Ciężkie pracę chyba już zakończyli, bo asfalt fajnie ogarnięty z błota i liści. Popołudniu, jak nie będzie zupełnie ciemno, to wrzucę jakieś foto.
  • Odpowiedz