Wpis z mikrobloga

Czy wam też sie gra trudniej na kierownicy? Bo jak gram na padzie, to gra sie wydaje dużo łatwiejsza, wyścigi nie stanowią problemu. A jak gram na kierownicy, to zwłaszcza w terenie wyścig samochód sie ślizga niemiłosiernie i ciężko nad nim zapanować, nawet jak robie cofki to i tak po chwili znowu wpadam w poślizg, bardzo często kończe na ostatnich pozycjach. Już nawet nie chodzi o poziom trudności, gram obecnie na średnim, ale samo zapanowanie nad pojazdem gdzie na padzie jest bardzo łatwo. Nie wiem może to kwestia ustawień. Wydawało mi się że na kierownicy powinno być łatwiej. #forzahorizon5 #gry #xbox
  • 4
@LetMeStay: mogło by sie tak wydawac, sam probowalem i doszedlem wniosku ze pojezdzic po drogach sie da i jest nawet fajnie ale w wyscigi na kierownicy nie pograsz bo dzieje sie tak jak piszesz, forza to gra pod pada a nie kierownice
@LetMeStay: Na kierownicy miałem to samo. Dojechać do końca wyścigu tylnonapędowym samochodem to graniczyło z cudem, na zakrętach ślizgałem się jak po lodzie, nawet na prostych potrafiło mnie wyrzucić 2 krzaki. Dałem sobie spokój i wróciłem do pada.