Wpis z mikrobloga

@adibor: @Mecha_Wykalaczka: zapraszam na Neukoln, ale prawdą jest że polskich kolegów do ćpania to raczej na Warscheurstrasse można poszukać, polecam również poczytanie recenzji trzech pierwszych stacji linii U1 i U3 tudzież przypomnienie sobie czy w PL widzieliście publicznie sceny sprzedawania grud dzieciakom przez czarnych braci
@adibor: mieszkam w Berlinie od 7 lat (pisałem o tym wielokrotnie wcześniej).

Żadnej agresji że strony nikogo nigdy nie uświadczyłem, mimo że praktycznie w każdy weekend spędzam z dziewczyną na mieście (w tym na Kreuzberg i Neukölln, czyli dzielnicach z dużą reprezentacją Turków i Arabów).

Nieironicznie najgorsze zdarzenie z imigrantami dotyczyło miasteczka bezdomnych ćpunów i alkoholików z Polski, które rozbiło się koło Dworca Zoo.
Dotarliśmy do dnia, w którym lewackie wysrywy przegoniły wysrywy prawicowych piwniczaków-korwinistów. A myślałem, że niżej po wydarzeniach z BLM i Tulsy nie mogliście upaść. 20 lat na emigracji here w różnych europejskich miastach, ale wy wiecie lepiej. Śmierdzi od was botami od tygodnia.
A najlepszy ten co mieszka w Berlinie wśród arabów i mówi, że jest pięknie, prawie pięknie bo jedyne zagrożenie to Polacy na tamtych dzielnicach xDDD
Porobiłem screeny dla potomnych.
@NapalInTheMorning: Napisz jeszcze, że grupki osranych, brudnych i agresywnych Polaków atakują kulturalnych ciemnych Panów w garniturach, w ich naturalnym środowisku gdy Ci im rzucają chleb, aby ich dokarmić i niejednokrotnie uratowali ciebie i twoja dziewczyne od zdziczałych Polaków xD