Wpis z mikrobloga

Elo.

Mieliśmy z Leszkiem Milewskim genialny pomysł: recenzje książek piłkarskich, które w życiu przeczytaliśmy. Zrobiliśmy Engela, zrobiliśmy Bąka, zrobiliśmy "Do przerwy 0:1". Ja już niczego więcej w życiu nie przeczytałem, więc trzeba było wymyślić coś innego. Padła propozycja: recenzje gier. I oto jest pierwsza część, jeśli się Wam spodoba, to pewnie nie ostatnia. Dwaj zgryźliwi tetrycy Extra Forte Na Noc, czyli recenzja Championship Managera 01/02.

- dlaczego prawy przycisk myszy nie działa?
- czy z Iwanem na mundialu pójdzie lepiej?
- dlaczego warto powołać Pawła Golańskiego, 19-latka z ŁKS-u Łódź?
- czy Leszek jest bardziej Kuleszą, czy bardziej Bońkiem?

Innymi słowy: gramy kadrą (konkretnie ja), robimy awans na MŚ 2002, nagrywamy reklamówki dla Knorra i potem sobie recenzujemy, jak się grało i czy gra się zestarzała.

Zapraszamy z całego serca, choć jednocześnie wiemy, że dwa odcinki w tygodniu to już tak po krawędzi. Niemniej: dzięki za komentarze z piątku, dzięki za przyjęcie i obyście przy CM-ie się dobrze bawili, bo sporo sobie obiecujemy po graniu w godzinach pracy. :)

Tag do czarnolistowania: #tetrycy

Tagi tematyczne: #weszlo #pilkanozna #ligaminus w sumie dam też #footballmanager, bo w sumie sporo o nim opowiadamy, jeśli ten tag był już zbędny, to przepraszam z góry.

Link do Weszło: https://weszlo.com/2021/11/14/championship-manager-01-02-legenda-czy-staroc-recenzje-tetrykow-4/

Link do YT:
Jakub_Olkiewicz - Elo.

Mieliśmy z Leszkiem Milewskim genialny pomysł: recenzje ksi...
  • 16
@Jakub_Olkiewicz: Super odcinek. Nigdy nie grałem w CMa, grałem za to w Soccer Managera z 2002. Trochę rzeczy tam było porąbanych i niedorobionych - ale zabawa była przednia. Nazwy klubów to jedyna rzecz która się tam zgadza xD Potrafiło się nie awansować z pierwszego miejsca do wyższej ligi, bo gra sobie tak stwierdziła. Na treningach zdarzały się kompletnie randomowe kontuzje, więc z orlika piłkarz potrafił zejść z rozwolnieniem bądź grypą. A
johnkashtan - @Jakub_Olkiewicz: Super odcinek. Nigdy nie grałem w CMa, grałem za to w...

źródło: comment_1636924391PqP9r6mT905KwWhlxEshP4.jpg

Pobierz
@Jakub_Olkiewicz: Ile ja zmarnowałem nawet nie setek, ale dziesiątek tysięcy godzin przy CMach. Potem jeszcze chwilę przy pierwszych FMach, ale się opamiętałem.

Nie ma nic co mnie potrafi tak wessać. A to takie złodzieje czasu, że szkoda słów nawet. A zwłaszcza już w tych nowszych wersjach i Football Managerach, gdzie już to rozwijanie "z hajsu za puchary" idzie wolniej, ale widać rezultaty i tak chce się grać dalej, bo będziemy kozakami,
@Jakub_Olkiewicz: Niby wszystko fajnie i cacy ale na końcu to w sumie po co Leszek coś tam mówi o byciu bitym przez żonę za "włanczanie"? W sumie jego powinienem zapytać, mimo to może warto ograniczyć takie kwestie w audycjach? Nie wyobrażam sobie, żeby w alternatywnym uniwersum istniał program "dwie żony zgryźliwych tetryków", w którym żona Leszka wspomina w żartach o byciu bitym bo zamiast "solić" mówi "salić".
@Anthermil: jak znajdziemy kompa na ktorym bedzie dzialac :D

@ActiveekHere: Ech, no chcialem po prostu recenzowac, a nie grac na wynik :( Teraz mi glupio :D

@petarda: byl w planach, ale obejrzelismy kilkanascie odcinków w ktorych Tsubasa zdolal przejsc przez jezdnie i powiedziec czesc. Nie ma sie gdzie zaczepic :D

@Mtik333: zwrocimy uwage, faktycznie moze niestosowny żart.

Dzieki za wszystkie propozycje, poszukamy! :)