Wpis z mikrobloga

Ale kisnę z tej masowej defekacji nad TVN w ostatnich tygodniach, zresztą cała ta sprawa lexTVN pokazała, jak dzikie i nie mające pojęcia o demokracji mamy społeczeństwo, co jeszcze bardziej zatrważające, że nie mają o tym pojęcia również młodzi ludzie, ale nie ma co ich winić. Bieda lat 90 i PRL spowodowała, że mało kto miał szczęście nabrać cywilizowanych wzorców.

Zrozumcie wreszcie, że media i wszystkie firmy w danym kraju, nie mają obowiązku stania murem za państwem, bez względu na to co robi. TVN jest prywatną stacją, która w przeciwieństwie do obsranego TVPiS i ich gadzinówek typu GP, czy wSieci, nie może sobie wydoić 2mld rocznie na utrzymanie, dlatego utrzymuje taki bias, który pozwoli im utrzymać wysoką oglądalność, w grupie ludzi, w którą targetują, a widocznie duża część ludzi liberalno - lewicowych przejmuje się również życiem ludzi na granicy. Tyle.

Mam wrażenie, że tutaj nawet przy jakichś najmniejszych incydentach ze strony zagranicy, ludzie najchętniej włączyliby tryb GOSPODARKI NARODOWEJ, i nawet pralnie muszą stać MUREMZAMUNDUREM, bo inaczej antypolską firmę trzeba zamknąć xD

Serio, sporo obserwuję zagranicznych mediów i np podczas Brexitu taki Economist czy The Guardian otwarcie krytykowali ten ruch, a potem krytykowali sposób przeprowadzania tego Brexitu, ale nie widziałem, żeby jakiś John z wiochy pod Londynem postulował zamknięcie tych "antybrytyjskich" gadzinówek, które szkodzą interesowi narodowemu XDD

Edit: Na granicę powinny zostać dopuszczone media, a wszelkiego rodzaju celebryci i aktywiści zostać odesłani do domów.
#bekazprawakow #bekazpodludzi #bialorus #neuropa #4konserwy
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Serio, sporo obserwuję zagranicznych mediów i np podczas Brexitu taki Economist czy The Guardian otwarcie krytykowali ten ruch, a potem krytykowali sposób przeprowadzania tego Brexitu, ale nie widziałem, żeby jakiś John z wiochy pod Londynem postulował zamknięcie tych "antybrytyjskich" gadzinówek, które szkodzą interesowi narodowemu


@kezioezio: +

Gdyby zamknięto TVN i GW, co byłoby zamachem na własność prywatną i ruchem godnym bolszewików to zaraz byłby płacz, bo nie ma już nikogo,
  • Odpowiedz
@kezioezio zrozumcie wreszcie że społeczeństwo nie ma obowiązku stania murem za mediami bez względu na to co robi, zwłaszcza jeśli powiela bezmyślnie propagandę zagrażającej bezpieczeństwu tego społeczeństwa
  • Odpowiedz
@kezioezio: Pisałem to już wiele raz. Prawaków można rozgrywać jak się chce jak postraszy się ich gejem albo migrantami. Wtedy przyjmują każde populistyczne kłamstwo.
Z liberałami jest dużo trudniej.
  • Odpowiedz
to ja nie mam obowiązku stania murem za TVN. Proste.


@Pawery1: No i nikt cię o to nie prosi, ale jak chcesz żeby zlikwidowano stację, bo nie podoba ci się treść przez nią nadawana, to jesteś tłukiem.
  • Odpowiedz
dlatego utrzymuje taki bias, który pozwoli im utrzymać wysoką oglądalność, w grupie ludzi, w którą targetują, a widocznie duża część ludzi liberalno - lewicowych przejmuje się również życiem ludzi na granicy. Tyle.


@kezioezio: no i ok, a w moim interesie nie jest istnienie mediów nakręcających panikę i dających podkładkę pod korona fikołki z zamykaniem mi biznesu. To nic osobistego.
  • Odpowiedz
@melquiades: no właśnie to jest ten problem... mówisz: "nie lubię tych mediów, to niech je aparat państwowy zamknie, jeśli chce".
W ten sposób można wszystko zamknąć, zlikwidować i zastąpić oficjalnym przekazem propagandy. Również i internet.
  • Odpowiedz
zrozumcie wreszcie że społeczeństwo nie ma obowiązku stania murem za mediami

@melquiades: XD

Nie musi stać za mediami, ale jeśli obywatel nie uważa się za zamordystę oraz nie jest debilem, musi rozumieć, że niezbędnym elementem wolnego, nowoczesnego państwa jest pluralizm medialny.

Jeśli ktoś klaszcze uszami z radości, że PiS nie pozwala TVN robić ich pracy, to jest właśnie zamordystą lub debilem.
  • Odpowiedz
@kezioezio Jakoś w innych zachodnich państwach społeczeństwa rozumieją potrzebę funkcjonowania różnych telewizji czy gazet o odmiennych treściach by kontrolować zarówno rząd jak i opozycję. W USA funkcjonuje sobie CNN i FOX News, w UK jest zarówno Daily Mail jak i Guardian. U nas dyskusja schodzi najczęściej na kierunek likwidacji jednych albo drugich XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kezioezio: a kiśniesz też z masowej defekacji na tvpis? Prawda jest taka, że morze hipokryzji leje się z obudwu stron, a tvn, to taki sam ściek, jak tvp; no, może trochę inteligentniej podany, ale nadal ściek; dziennikarze tak samo, jak w tvp nie są tam nastawieni na INFORMOWANIE widza, tylko na urabianie, lansowanie konkretnych postaw i zachowań, przy jednoczesnym szczepieniu pogardy dla strony przeciwnej. #!$%@? nie media.
  • Odpowiedz
media i wszystkie firmy w danym kraju, nie mają obowiązku stania murem za państwem, bez względu na to co robi.


@kezioezio: Może ja coś źle pojmuje, ale moim skromnym zdaniem żadne media informacyjne nie powinny stać murem za niczym, tylko po prostu przekazywać obiektywnie informacje bez wyrażania własnej opinii ¯\(ツ)_/¯ No ale wiadomo że teraz w każdej szkole medialnej uczą przede wszystkim grania na emocjach i wymuszaniu skrajnych światopoglądów.
  • Odpowiedz