Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Spodobała mi się pewna dziewczyna na portalu randkowym i tak sobie piszemy już ponad trzy tygodnie. Mi brakowało może trochę czasu, odwagi żeby zabrać ją na tą wymarzoną randkę. Ona pisze że chce założyć rodzinę mieć męża i opierać swój związek na zaufaniu. dobrze nam się pisze ale jakoś nigdy rozmowa nie zeszła na temat seksu. Czytam na wykopie tag #tinder i tak jakoś przed zaproszeniem jej na randkę postanowiłem założyć drugie konto i wybadać ją trochę na ten temat z myślą, że najwyżej mnie zablokuje, co tylko utwierdzi w przekonaniu, że to właściwa osoba. Hehehhehhee ten śmiech to chyba przez łzy panna mi pisze, że szuka męża ale na tym portalu ciężko się umówić i żebym sobie zainstalował tindera bo ona tam z niego chodzi 2-3 razu w tygodniu na randki. Jak jej odpisałem, że tinder to raczej jednorazowe spotkania, a ona jednak męża szuka - to mi odpisała, że jak spotka tego jedynego to będzie wiedziała, a ja jak chcę ją zaprosić na randkę to żebym się zastanowił czy przyjadę po nią samochodem czy spotkamy się na mieście bo lubi kończyć randki w samochodzie. Czar prysł jak obuchem w łeb heheheh. Happy endu nie będzie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #619103f26d062d000ad42332
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania:

że szuka męża ale na tym portalu ciężko się umówić i żebym sobie zainstalował tindera bo ona tam z niego chodzi 2-3 razu w tygodniu na randki.


To nie tak jak panowie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trochę straszne ile krzywdy polskim chłopakom wyrządziło #!$%@? i wiara, że kobiety to leżą i tylko pachną xD

Może szokować, więc weź głęboki wdech przed przeczytaniem: tak, kobiety też lubią
MagicznyWładca: @Zepelin9: Jak najbardziej. A najbardziej śmieszy jak ludzi szokuje, że ludzie generalnie lubią pierogi i bolce na boku będąc w związkach. Nawet w Afganistanie pod groźbą śmierci ludzie się puszczali, puszczają i będą się puszczać, bo ludzie lubią seks. Wielu facetów przez długie lata rucha jedną żonę, aż w końcu nawet i po 13 latach zaczynają diving, nie ma na to reguły.

Zaakceptował: LeVentLeCri
@topikPajak: No tak. I? W sensie, gdzie to się wyklucza? xd Chady robią dokładnie to samo i większość facetów też by robiła, jakby mogła. Przecież nie siedzi sama w tym samochodzie, a ci goście pewnie też żon szukają ( ͡° ͜ʖ ͡°) Taki jest człowiek po prostu. Tu nie ma żadnej niespójności. Problemem jest traktowanie seksu jako czegoś nienormalnego, a nie burzenie się, że ktoś traktuje seks
MglistaProgramistka: Zespół Rycerza i Rozpustnika się kłania. https://pl.wikipedia.org/wiki/Zesp%C3%B3%C5%82_rycerza_i_rozpustnika
Słyszałeś powiedzenie alfa szmaci beta płaci. Podstawy psychologii, że kobieta inne ma preferencje wobec przelotnych seksualnych znajomości, a inne w stosunku do stałych życiowych partnerów. Preferencje w czasie owulacji i poza owulacją. W skrócie ty jesteś stabilnym providerem zapewniającym bezpieczeństwo, a na tinderze w czasie owulacji szuka samców do kopulacji

Zaakceptował: LeVentLeCri