Wpis z mikrobloga

@ciam-ciaramciam: To po cholerę takie radio, nie rozumiem po co te apki w tv czy konsolach do rzeczy które lepiej działają na kompie albo nawet telefonie, przeglądarka w konsoli to żart, słuchanie radia nie wiem po co jak w necie na kompie są ich tysiące, na prawdę nie rozumiem po cholerę komuś YT na konsoli a tym bardziej fejsbuczek i inne shittery ehhh.

Music Unlimited to płatny serwis muzyczny, płacisz raz
nie rozumiem po cholerę komuś YT na konsoli


@Liquid_Snake: Bo mam teledyski w HD połączone z dobrym nagłośnieniem. Chce grac , gram. Chce słuchać muzyki, słucham muzyki, chce oglądać YT to oglądam, Wszystko na jednym urządzeniu, obsługując tylko jeden kontroler.
@Liquid_Snake: A mi się przydaje TuneIn :D Gram sobie w SWTOR a na konsoli mam odpalone radio. Nie muszę minimalizować gry która na moim dinozaurzym pc minimalizuje się szybko ale przywraca 5 min tylko zmieniam źródło na monitorze i myk widzę jaki kawałek czy też sobie zmieniam kiedy potrzeba ;)
@ciam-ciaramciam: I tak robię ale wtedy mam dźwięk z gry w tv a muzykę w głośnikach, a mi chodzi o to by mieć wszystko w głośnikach, jest to możliwe w Xboxie a Sony temat przespało o całą generację.

@klik34: Dobre to SWTOR? kiedyś miałem w to grać bo chciałem dostać się do BioWare które ma oddział obok mojego mieszkania ale jakoś nigdy nie mogłem się za to zabrać i zmienili
@Liquid_Snake: Dawno mi się kuźwa tak dobrze nie grało w MMORPG :D Fabuła wciąga strasznie. Tylko braknie troszke miejsca na skille... przydałoby się kupić te #!$%@? cartel coiny lub premke na 30 dni żeby mieć status preffered już na zawsze :D Nie pełne premium i wciąż ograniczenia ale lepszy jednorazowy wydatek niż płacić co miesiąc.