Wpis z mikrobloga

#covidowewalypis nr 79. Tagi atencyjne: #neuropa #4konserwy #covid19 #sarscov2 #2019ncov #koronawirus #bekazpisu #arogancjawladzy #zamordyzm

Wstrzymywałem się z publikacją tego wpisu bardzo długo. Minęło już ponad 3 miesiące od podpalenia punktu szczepień w Zamościu. Sprawca do dziś jest nieustalony i lata na wolności stanowiąc zagrożenie dla innych tego typu obiektów. Czy służby pod nadzorem PiS są rzeczywiście tak nieudaczne? W historii było już wiele sytuacji, gdzie sprawcy nie odnaleziono. Ta jednak posłużyła do wykreowania paniki i atmosfery strachu (okładka Wprost z 6.08., TVN i jego "...atakami niezaszczepionych".), a cały proces był kierowany z poziomu państwowego, m.in. ustami ministra zdrowia Adama N. Służby pod nadzorem PiS nie są w stanie złapać potencjalnie niebezpiecznego człowieka.

Ostatnie info na temat sprawy, jakie znalazłem, pochodzi z 20.10.2021 z portalu Kronika Tygodnia i brzmi ono > Zamość: Podpalacz punktu szczepień wciąż na wolności

Chyba, że prawdziwa jest teoria dziennikarza Jana Pińskiego, który uznał zdarzenie za prowokację. Wtedy to już byłby turbował PiSu, za który ktoś powinien stracić stołek, a może i wolność. Ale zastanówmy się poważnie nad takim rozwiązaniem. Służby specjalne już w przeszłości podobne akcje robiły (budka pod rosyjską ambasadą, do czego przyznał się Paweł Wojtunik). Do tego wszystkie te akcje zaczęły pojawiać się akurat, gdy mainstreamowo stało się jasne, że NaRoDoWy (XD) Program Szczepień okazał się porażką PiS, tym większą, że gęsto olał ich własny elektorat. Więc PiS miał motyw, żeby nakręcać panikę, nastraszyć społeczeństwo i rozegrać socjotechniczny balet pt. obrzydzamy "tamtą stronę", żeby chociaż z samego tylko poczucia "nie chcę być łączony z tymi debilami, idę zapisać się do "lepszej grupy" " ktoś skłonił się do zaszczepienia. Brzmi jak oderwana od rzeczywistości teoria spiskowa? Zapewne. Ale czyż to nie Jarosław Pinkas, Główny Inspektor Sanitarny z namaszczenia PiS (obowiązki pełnił w latach 2018-2020) chciał wytwarzać emocjonalne zapotrzebowanie na szczepionkę? To byłby jeden z elementów.

Chcecie to się szczepcie, nie to nie. Nienawidzę tylko prania mózgu pod pozorem dobra.
Qba1996 - #covidowewalypis nr 79. Tagi atencyjne: #neuropa #4konserwy #covid19 #sarsc...

źródło: comment_1636843742s9xiZpOCl9SQraefsGypqg.jpg

Pobierz