Wpis z mikrobloga

Gra ktoś w #hearthstone ? Jakieś porady dotyczące gry, strategii, klas? Jak narazie sam doszedłem, że karty z prowokacją są uber, ale przydałoby się kilka rad dotyczących samej gry, bo mimo że jako takie gry "logiczne" (tutaj przypomina mi to w jakimś sensie clash of heroes) nie są mi obce, to moja pierwsza karcianka. A może ktoś kto gra więcej wie co nieco o balansie i podzieli się, jak warto grać aby wygrać :)
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mrboo: No niestety nie pomogę, nie widzę nigdzie, żeby dawali chociaż jedno zaproszenie dla znajomego czy coś takiego
  • Odpowiedz
@nekti: No wciąga, ale średnio mi idzie, dlatego pytam o porady :) Z resztą póki co gra wywala się na "treningu" nowej postaci, pasek postępu leci i leci i leci... Coś tam im padło.
  • Odpowiedz
@pandapl: Spoko, grałem pojedynki magiem i odblokowałem sobie podstawowe karty, zrobiłem questy, ale przy próbie gry inną postacią, coby sobie dojść do 10lvl i zebrać wszystkie karty na treningu, gra bez przerwy wczytuje.

Ale dziękuję za linki bo na pierwszy rzut oka (nie przeglądałem) to stronki z jakimiś "buildami" coś jak w league of legends
  • Odpowiedz
@oner: zresetuj grę? A tak serio to już wcześniej były z tym problemy, za duży napływ darmozjadów z wykopu i im się serwery blokują :)

EDIT:

U mnie działa
  • Odpowiedz
@oner: A druidem chciałem zacząć, mag coś mi nie pasuje. Warto? Po raz 10 próbuję i w tle teraz mam kolejne paski postępu... Nic z tego.
  • Odpowiedz
@oner: przeinstaluj grę? mi się osobiście druid nie podoba. Nooby grają gul'danem (!), mag jest op (jak to mag ..., 2 fireballe, stronnicy z 1+ do magi, 2x czyszczenie linii przeciwników do 4hp, zamrożenia (w tym wszystkich przeciwników)) a ja ogrywam i leveluje sobie talie podstawowe u reszty w pojedynkach.
  • Odpowiedz
@oner: ogólnie naparzam magiem. już 21 poziom mam wbity kilka ciekawych kart i rzeczywiście fireballe to jest coś zajebistego. dobra tura i możesz zrobić ponad 15 dmgu przeciwnikowi. najlepiej uzbierać 10 poziom i wyżej i spróbować stworzyć własną talię. Ja mam w swojej 2 sekrety np których w podstawowym decku nie ma a sie przydają. jeszcze kapłan jest spoko ale to nim nie grałem za dużo
  • Odpowiedz