Wpis z mikrobloga

@matixrr: ciężko określić, na pewno Czaro ma bardziej wqrwiający ryj, ale wiesz, że mam powody by trzymać za niego kciuki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mimo wszystko to powyższe zestawienie jest spoko i wierzę, że uda się go dzięki niemu sprzedać za 3-4 mln ojro do Serie A czy tam Serie B, a w przyszłym sezonie będzie duet Fabiański + Tobiasz ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@perasperaadopelastra: no wiem że Czaro to swój chłop, ale wg mnie Tobiasz w bramce daje większy spokój z tyłu. Tu niby fajne statystyki, ale wg mnie Tobiasz dałby radę czasem coś ekstra wybronić czego brakuje mi u Miszty, a Fabian to raczej jeszcze parę lat ma grania na wysokim poziomie i aktualnie to raczej w ogóle nie myśli o Legii.
  • Odpowiedz
@perasperaadopelastra: @matixrr: chociaż ciekawym jest to że np. taki Majecki wg mnie był poprawnym bramkarzem, wyłapywał wszystkie obowiązkowe piłki które trzeba wyjąć, ale bardzo mało pamiętam interwencji kiedy dał coś od siebie - co mnie potwornie #!$%@?ło.

Z kolei Miszta potrafi puścić babola, non stop wypluwa piłki tak że można zawału dostać, gdzieś się minie z piłką, źle się ustawi, ale trzeba mu przyznać że w samym dwumeczu
  • Odpowiedz