Wpis z mikrobloga

@Fraagles: @elmerski-fudski:

sklep działa przecież i cały czas możesz sobie kupić naklejki SB i inne graty a szajbaza (czyli ta poniemiecka ruina) jest w cały czas w remoncie ale na yt nic nie ma tylko na fb wrzuca

https://fb.watch/9ZwSygfBVu/

zabawnie się na to patrzy z perspektywy zeszłego roku jak miał sam (!) budować sauny na skałach i tarasy i już rusza z grafikami wyjazdów a jak już kupił ruinę to
zabawnie się na to patrzy z perspektywy zeszłego roku jak miał sam (!) budować sauny na skałach i tarasy i już rusza z grafikami wyjazdów a jak już kupił ruinę to pół roku mu zajęło odnowienie dachu. Patrząc na kanał na yt i ten angielskojęzyczny to rok-dwa i oleje polski patrząc na wyświetlenia


@bezloginumordko: Mam takie samo zdanie w tej kwestii. Z dzisiejszej perspektywy widać, że rok temu sceptycy mieli rację.
@elmerski-fudski: każdy kto ma więcej niż 15 lat i trochę oleju w głowie wątpił, że uda się mu to zrealizować (szczególnie samemu) ale jak ktoś ma przerost ego to wrzuca takie osoby do kategorii "hejter" niszczący marzenia zamiast usiąść na spokojnie i wyjaśnić jaki ma plan na to wszystko a potem jak na zbiórce się udało zebrać 8 tysięcy to wina hejterów. Nie mam dzieci ale też bym nie wysłał dzieciaka
@Farmer_Joe: Już nie śledzę tego kanału regularnie bo zwyczajnie nie ma tam dla mnie ciekawych treści. Sprawdziłem ostatnio i widzę, że SB ostatnio znowu wrzuca jakieś relacje z zawodów na YT a na FB bawi się w telezakupy. No ale w końcu tą bazę z czegoś musi sfinansować. Ostatecznie jest to uczciwsza opcja niż żebranie o 500 tys. zł na zrzutce. Jak dla mnie jednak koleś jest skończony. On chyba sam