Wpis z mikrobloga

Ale mam bekę z wykopków, którzy spuszczają się nad fitnesiarą, która by ich przeżuła, wypluła a następnie zdepnęła. Wiem, że się utożsamiacie z każdym, kto może mieć całe spektrum zaburzeń, z którymi borykacie się na codzień. Wiem, że nie mogę od Was wymagać zbyt wiele, bo sami od siebie nie wymagacie, ale nie widzicie, jak dajecie sie manipulować … ( ͡° ͜ʖ ͡°) że blondi ze swoim managerem robią Was w clintona i realizują swój bądź, co bądź znakomity plan powiększania zasięgów ? Jesteście łatwowierni do tego stopnia, że nie bierzecie pod uwagę, że nie wszystko co zobaczycie na stories u swoich idoli musi być prawdą xd Może(?) nawet u niektórych z Was inteligencja rozwinęła się do tego średniego poziomu, ale nadal nie umiecie panować nad emocjami, co doskonale widać po Waszych wpisach. Dlatego nawet taki średnio rozgarnięty amant stołówek przyzakładowych, jak Daro, wzbudza w Was wściekłość choćby za to, że karynki do niego wzdychają, a Wy katujecie Clintona przed ekranem huaweii. Podsumowując …. Szczerze Wam współczuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#hotelparadise #przegryw #przemyslenia #clintonowcy #lepszysortprzemawia #piotrprzemawia #bk #chad
  • 47
@mystery_26: ja pomyślałam o chłopakach bo właśnie się spotkali, popili, zrobili te denne story i może załączyła im się kontynuacja, a jakoś dziwnym trafem nagle na Insta zamilkli i nic nie dodają….może całą energię zużywają na napisanie jakiegoś mega inteligentnego posta na wykopie