Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
No dobra, Loniak Loniakiem, ale obejrzalam jeszcze raz pierwsze odcinki po wejsciu Wiktorii i osoba ktora nakrecila cala akcje byla Natka. Darek ja wtedy podpuszczal, ze zmieni pare, a ona przekinala wszystkich do tego, zeby sie zmowic przeciwko Wiktorii. To Natka przekazala Loniakiwi informacje, ze jest plan wywalic Wike, a Loniak o dziwo byl sceptyczny i nie chcial wchodzic w intryge. „Jak nie chcesz jej wywalac, to przynajmniej nie przeszkadzaj”, „lepiej zostawic Mery, ktora bedzie pozniej latwo wy****a, nic taka, ktora nas wszystkich wykosi”. Natka jest tutaj najwiekszym czarnym charakterem i jestem przekonana, ze wszystkie najgorsze pytania na pandorach byly od niej, a Wanessa wcale nie miala wyboru na wejsciu
  • 9
@tekoja: może i ona wszystko rozpętała ale jakby cała reszta miała klasę Mila to nie byłoby takiej nagonki. A że trafiło na bandę prymitywów która się świetnie przy tym bawiła to spirala nienawiści nakręcała się coraz bardziej. To łoniak ciągle powtarzał Miłoszowi że obiecał Wikę wywalić i że ma dotrzymać słowa. Łoniak też uczestniczył w planie żeby Uszaty po alko zakręcił się przy Wiki żeby pokazać Miłoszowi jaka ona zła. Tam
@mystery_26: Zgadza sie, ale wszyscy zapomnieli (ja z reszta tez) od czego sie to zaczelo i jaka role miala w tym Natka. Ona jako jedyna od samego poczatku probowala pozbyc sie Wiki i nakrecala wszystkich przeciwko niej. Inna sprawa jest to jak oni sie w to dali wciagnac i poplyneli w swoich slowach i czynach. Za tym wszystkim stala Natka
@mystery_26: Wlasnie nie do konca. Mery nie byla informowana o planach wywalenia Wiktorii i co druga osoba tam sie z niej smiala, ale uznali ja za niegrozna. Ona sie najlepiej z dziewczyn dogadywala z Wiktoria, dopiki nie wylecial Kuba.
@tekoja: nie raz pisałam że Natka mianująca siebie jako ,,madka'' w HP, zaczęła jadem strzelać tak jak ustawiał Daro, co sama nie raz podkreślała ,,ty jesteś mózgiem a ja twoimi rękoma i wykonuję co mi każesz'',jak zaczęła pasować to Daro ją total ignorować zaczął
@tekoja: też uważam, że wszystko zaczęło się od niej. Dziewczyna uważała się za niewiadomo kogo, a tu weszła mocniejsza zawodniczka. Nawet pamiętam jak komentowała negatywnie wysportowane ciało Wiki i treningi na siłowni, a sama sporo przed programem odstawiała relacje jaka to z niej wielka fitnesska na silowni i dup*ko do zdjęć wypinała. I wydaje mi się, że ona w programie dobrze grała, bo koledzy z jej otoczenia mówią, że jest bardzo