Wpis z mikrobloga

wybaczcie, sorry not sorry, ale moim zdaniem wiki to nakręca sama.

nie uważałam nigdy, ze była linczowana albo hejtowana.
była potraktowana niefair przez ludzi, którzy naprawdę mogliby się czegoś poduczyć w życiu między innymi pokory i empatii. jednak de facto hejt na tych ludzi poszedł dużo większy niż na wikę w samym hotelu. zachowanie "oko za oko" jest mi obce i się z nim nie zgadzam, nic nie usprawiedliwia takich k--w, szmat i gróźb na ohę czy klauno, niezależenie od tego, ze ich zachowanie było słabe. tak wiem, oha chciała jej dać starego drinka, było to słabe na maksa. super słabe. odpowiedzą na to nie jest fakt, że setki osób zwyzywało ją od k---w, szmat, loch i posuwały się do wysyłania jej gróźb i życzeń śmierci.

ale już c--j z tym.

jakoś dziwnym trafem kolejne performance wiki na stories są skorelowane z tym, co się dzieje w hotelu.
jak wkręcała dupę w przyrodzenie uszatego ("tylko tańczyła'- pliiis) to były płacze, ze się właśnie zorientowała jakie hejty na nią l i wszystko było za jej plecami i ona biedna nie wiedziała, jak ohę nazwałą gruba i pryszczatą to wtedy boga znalazła i nawoływała do wybaczeń, jak chomika najpierw grzecznie poinformowała co było w hotelu, przytakiwała jak gadał kolejne bzdury chwalać jego przenikliwość ( inga knująca? plis) potem był ok jak ją wybierał, ale niezbyt się jej spodobało jak jej nie wybrał to wyzywała go od debili bez jaj, to zrobiła skandaliczny popis z afobamen i naćpaniem po raz kolejny odgrywając rolę jakże twardej i fair, ale jednak ofiary, który w skrzętny sposób przykrył jej histerie hotelowe. i bach! j za wiki znowu rośnie mur obrońców biednej hejtowanej niezależnie od wszystkiego. wspólczuję jej nerwicy i zaburzeń odzywiania, to jej nie upoważnia to robienia wszystkiego.
z tym afobamem to przegięła, laska. to skandaliczne.

i to żadne błaganie o pomoc. jest otoczona ludźmi, ktoś jej ten afobam przepisał więc jest pod opieką i wstawianie tego na story, jak się ma 300k followersów to najsłabsza akcja jaką widziałam w tej edycji.jak ktoś nie wie nic o tym jak wygląda uzależnienie od benzo, jaki jest stan psychiatrii w polsce, jaki wpływ ma insta na nastolatki i ile jest wsród nich prób samobójczych niech się dokształci, proszę.

te instagramerki co zamiast polecać suncream i wyszczuplające gacie, biorą się za inne rzeczy jak justynka za szczepionki a wiki za afobamy to jest k---a paranoja. tak wiem, wiki nie poleca afobamu. bierze go w przypływie ataku nerwicy, po czym po 40 minutach jest boska wyluzowana. świetnie.

to miał być program rozrywkowy a nie reklama benzo, steki k---w, knucia i p-------e.

przy okazj i przede wszystkimi: produkcja dała d--y masakrycznie. faktu, że zebrali takich ludzi i nakręcali narrację w tę stronę to nawet, k---a, nie skomentuję. ręce opadają.

to tyle. dobrego weekendu wszystkim co za, co przeciw i co pośrodku. wyraziłam tylko i wyłącznie moje zdanie po 2,5 mies oglądania tej wspaniałości. cheers.

#hotelparadise
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matsumo: Ja bym tam zwariowała jakby taka Klauno mi kłamała prosto w oczy, że mogę jej zaufać a później by biegła do koleżanek ze śmiechem mówiąc, że mnie oszukała i wyciągnęła ze mnie informacje by mnie przy wszystkich obśmiać. No gimbaza.
  • Odpowiedz
@matsumo: Fitnesiara ni święta, ni obok świetego nie stała, zachowania ma nieraz takie, ze WTF, ale i tak nie ogarniam, czemu zlał się na nią taki hejt od uczestników. Ma na pewno hejt od obserwujących, jak każdy inny, ale co ona IM zrobiła takiego, ze nawet w prywatnych wiadomosciach (sic) jadą po niej jak po łysej kobyle? No coś na pewno, ale co?
  • Odpowiedz
@matsumo: Twoje prawo do opinii. Zgadzam się z tą akcja z afobamem - możliwe, że to był teatrzyk, żeby wymusić na produkcji inny montaż i wstawienie scen, po części wyjaśniających jej pożegnanie na rajskim (no i osiągnęła to) Co do Afobamu - dokladnie tak ten lek działa, więc jeżeli to był teatr, to dobrze przemyślany - czy pokazanie że się bierze takie leki, to lekceważenie stanu psychiatrii w Polsce i
  • Odpowiedz
@matsumo: Moim zdaniem wiki tego nie nakręca sama, tylko głównie ludzie, którzy to oglądają i komentują.
Wika wrzucając coś na swoje story próbuje się bronić i wybielić, tak samo jak to robi pozostała część ekpiy na swoich insta czy FB... whatever. Normalka.

Zgodzę się, że nie powinno używać wyzwisk w kierunku do nikogo - ani Oha do Wiki wyzywającej jej od k---w, ani Wika do Ohy od grubej i pryszyszczatej,
  • Odpowiedz
@matsumo: przecież ona nie błaga o pimoc tylko powiedziała głośno z czym się mierzy po i przez program, bo skoro dostaje leki to jednak ktoś ją diagnozował.

Twój komentarz brzmi tak jakby to Wika namawiała do takich zachowań i nie każdy jest tobą że będzie nadstawiać drugi policzek jak dostanie w twarz.
Przecież nie chodzi o to że Łukasz jej nie wybrał tylko k to że specjalnie zataili to co
  • Odpowiedz
@matsumo niech bierze więcej teścia, zredukuje jeszcze trochę tkanki tłuszczowej, to na pewno nie będzie mieć problemów hormonalnych i psychicznych ( ͡º ͜ʖ͡º) o co chodzi z tą typiara? 23 lata, wygląda jak zadbana 40, zrobione wszystko co tylko możliwe. Usta chyba z groupona, napompowane tak, że aż sepleni. Wy serio nie macie lepszych idoli? XD
  • Odpowiedz
@Muminekx: dokładnie opisałam w którym miejscu uważam, że wiki nakręca akcję. (poniżej). nie było tam słowa o tym, ze uważam, że wiki nakręca hej na innych uczestników. napisałam tylko, ze słabe zachowanie w stosunku do wiki w hotelu ma się nijak do k---w i gróźb, które spotkały ohę czy launo po.
nie wiem w kjtórym momencie to zabrzmiało jakby wiki namawiała do takich zachowań. - żadnym momencie wywody jej za te zachowania nie obwiniam. twoja interpretacja mija się z tym co zostało przez mnie napisane. jeśli było to niejasne, mam nadzieję, że teraz jest jaśniej i wybacz brak klarowności wypowiedzi.

j

akoś dziwnym trafem kolejne performance wiki na stories są skorelowane z tym, co się dzieje
  • Odpowiedz
zy pokazanie że się bierze takie leki, to lekceważenie stanu psychiatrii w Polsce i promowanie uzależnienia od bdz?


@Dromodron: nie. nie było takiej tezy w mojej wypowiedzi. nigdzie nie było powiązania między braniem afobamu a lekceważeniem stanu psychiatrii w polsce. cytat poniżej. nigdzie też nie napisałam, że wiki nie powinna brać tego lekarstwa, bo tego nie wiem. wyraziłam współczucie z powodu jej nerwicy. moja teza jest taka:jak masz takie zasięgi
  • Odpowiedz
@matsumo wszedłeś na bardzo grząski grunt krytykowania Saint Viki. Nieliczni tylko próbują nieść krużganek (pdk) prawdy i spotyka nas za to zawsze fala gówna. To ciężka praca. Wiki jest broniona za wszelką cenę: nic złego nie robiła, normalnie tańczyła z Łukaszem, nazwanie chomika debilem to nic złego, nazwanie Ohy grubą to nic złego. Czytać się tego nie da
  • Odpowiedz
@matsumo: mhm, ok, rozumiem o co Ci chodzi - dla mnie też to było niepotrzebne, po prostu nie zgadzam się, że taka akcja mogłaby miec aż taki wpływ na jej followersow (typu sięgnięcie po leki na receptę), zwłaszcza że to story było w tonie "zobaczcie do czego mnie doprowadziliście, muszę się leczyć", a nie "zobaczcie, jak człowiek szybko się może wyluzować po afobamie"
  • Odpowiedz
@LiamRockwell: oceniajmy wszystkich jedną miarą, taniec z Łukaszem nie był fair, ale czy fair jest wytykanie tylko jej, gdy inne dziewczyny tak samo się zachowywały, a nikt im tego nie wytyka.
Druga sprawa, jak ktoś bierze takie leki, to raczej w chwili napadu nie kontroluje swoich zachowań, więc nocne uzewnęrznienie nie było osoby wpełni zrównoważonej, więc ciężko wymagać od osoby chorej racjonalnych zachowań.
  • Odpowiedz