Wpis z mikrobloga

Swoją droga z czego to wynika, że ci ludzie z GSG mają okazję pracować z takim twórcą jak Rockstar Games. Biorą się za projekty, które w swoich latach zdominowały branżę i wypuszczają takie coś? Jeszcze nie grałem, ale jak widzę te postacie i niedopracowane rzeczy to trochę krew człowieka zalewa. Jestem pewny w 100%, że gdyby Techland robił te remastery czy inna polska firma, to zrobiłaby to X razy lepiej. Nie wiem czy Ci ludzie robili to w pośpiechu czy po prostu brak im umiejętności, żeby zrobić to lepiej? XD Jeśli te drugie, to po co z kimś takim Rockstar wgl współpracuje. Zakładam, że Take2 sobie policzyło i im wyszło, że zlecą takiemu Grove Street Games(wgl #!$%@? co to za nazwa) remaster tych gier, a oni wykonają to za śmieszne pieniądze, nieporównywalne do zysku jakie osiągnie TakeTwo. Istnym #!$%@?ństwem jest, że te korposzczury wyceniły to na 270zł, tymbardziej, że GSG nie wyda żadnych łatek poprawiających postacie itp. Maksymalnie byłbym w stanie dać za te gry 140-160 zł i to naciągane ze względu na sentyment do wszystkich trzech części. Nie wiem jakim #!$%@? Rockstar przepuścił takie wydanie i sygnuje swoim logo. Twórcy klasyków przewracają się z boku na bok widząc co się #!$%@?ło ze zremasterowanym wydaniem.
To co się #!$%@? ostatnio w branży gier z nowymi grami czy tendencją do wydawania odnowionych wersji starych gier to istna patologia. Z ponownych wydań starych tytułów to dałbym na ten moment tak, reszta to chłam nie warty złotówki:
1. Mafia Definitive Edition
2. Demon Souls
3. Tony Hawk Pro Skater 1+2

PS. Mam nadzieję, że nie zmienią znowu nazwy na Liberty City Games Studios i nie zajmą się odnowieniem GTA IV.
#gta #ps5 #ps4 #pcmasterrace
  • 5
  • Odpowiedz
@iksboks: wydawanie remaster/remake to wg. mnie powinno wyglądać tak:

- albo wkładasz w to minimum pracy, dostosowujesz do jakichś tam minimalnych standardów i jeśli szanujesz swoich graczy to oferujesz taki remaster za darmo tym, którzy posiadają grę w starszej wersji

- albo chcesz na nim zarobić, wkładając w niego dużo pracy i rzeczywiście wychodzi coś ciekawego, co ludzie chętnie kupują - patrz Mafia czy Diablo 2 Resurrected

Rockstar, jak to przystało
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@iksboks: to nawet nie to studio robiło tylko jak jakiś Mirek zauważył gsg było pośrednikiem i zlecali to Hindusom xD same hinduskie nazwiska na napisach końcowych
  • Odpowiedz