Wpis z mikrobloga

@Bakuaku: jaki wkład w jego karierę ma jego ojciec? przecież sam się zgłosił SBM Starter, gdzie zaskoczył organizatorów i odbiorców. najlepiej klapać gębą nie mając pojęcia na dany temat, bo kogoś/czegoś się nie lubi.
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: Realia są takie, że jest teraz na tym duży pieniądz i szerokie grono słuchaczy co ma wpływ na branże.

To że branża jest szeroka i znajdziesz w niej wszystko to inna sprawa. Pisałem o tym co jest w topie, nie biorąc pod uwagę starych dziadków.
  • Odpowiedz
@PierDacze:
duży pieniądz jest robiony na tym czego ludzie chcą słuchać i tak było zawsze. To, że ktoś się dobrze sprzedaje i chce zarabiać na swojej twórczości nie sprawia, że nie jest raperem.
A większość dziadków co kiedyś rozpowiadała śpiewki o niekomercyjności i innych pierdołach to skończeni hipokryci, którzy robili to dlatego, że polski słuchacz to łykał i to się najlepiej sprzedawało.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kamaro24: Czosnek zjadał go na śniadanie, ale wtedy były inne czasy i go wyśmiali xDDD

Za 10 lat ludzie pokroju Lecha Rocha Pawlaka będą reklamować McD xDDD
  • Odpowiedz
@Reevder: ja mam też swoje lata ale nie popełniam tego błędu że wychodze z założenia że "dzisiejsza młodzież jest głupia" nie każde zachowania dzisiejszej młodzieży pochwalam i rozumiem ale na tym polega różnica pokoleń że każde kolejne jest inne i zazwyczaj nie rozumiane przez to starsze które patrzy swoimi ideałami...
ja tez (i moje pokolenie) byłem postrzegany w swojej młodości przez większoąć starszych za "głupie" jedynie garstka starszych umiała zrozumiec że
  • Odpowiedz