Wpis z mikrobloga

@Megawonsz_dziewienc: No właśnie to zrobiłem. Albo wiało od drzwi, albo łożysko, albo nie odpalał jak trzeba, albo jebnął tłok. Wziąłem sprzedałem, jeżdżę rowerem do roboty i spokój. Nie mam daleko bo 3 km to komfort, że da się jakoś żyć, a zmartwienia momentalnie odeszły. Oczywiście to z biedy, a nie z eko stylu życia żeby nie było.
  • Odpowiedz
@sargento Skorzystam z tematu i zapytam, czy do rowerów też robią opony zimowe? Że szersze, terenowe można se założyć to jest oczywiste, ale czy zakłada się na zimę konkretnie opony zimowe przystosowane do warunków?
  • Odpowiedz
@sargento: Podepnę się do pytania - w naszych warunkach nie nastawiałbym się na śnieg w zimie :( wiec nie ma sensu zakładać kolców, czy spuszczać powietrza. Czy są opony z mieszanek nastawionych na niższa temperaturę, czy nie ma sensu się w to bawić, bo zwykle opony zachowują się ok?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Megawonsz_dziewienc: tylko czy to problem gruzów a nie nowszych aut? Tak się kiedyś zastanawiałem po co komu starter bateryjny jak lepiej akumulator wymienić no ale ponoć w nowszych autach elektronika ciągnie więcej energii i dlatego te startery mają wzięcie.
  • Odpowiedz