Wpis z mikrobloga

@ziumbalapl: szkoda ze wyniki tych badań zmieniają się co XX lat

Dla mnie to wszystko naciągane i zbyt nachalnie pchane. Niech se ćpun ćpa w zaciszu tak samo niech się geje gejują w zaciszu. Czy to normalne i zdrowe? Nie wiem, podobno szczanie podczas snu nie jest chorobą ani zaburzeniem psychicznym
szkoda ze wyniki tych badań zmieniają się co XX lat


@pu100stan: Nie zmieniają się, kiedyś homoseksualizm był uważany za chorobę pod wpływem beznadziejnych badań, gdzie brano pod uwagę wyłącznie pacjentów szpitali psychiatrycznych i więźniów przejawiających homoseksualizm zastępczy - więc merytoryczne dno. Jeśli masz zarzuty do badań, które przytoczyłem ja, to chętnie się dowiem jakie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla mnie to wszystko naciągane i zbyt nachalnie pchane.
a jak się Zapatrujesz na miłość np. Kobiety do psa?


@pu100stan: A co ma do rzeczy pociąg do zwierząt (który jest parafilią) do związku dwójki ludzi (który jest całkowicie normalny)? Skąd porównanie?

Czy są w stanie stworzyć szczęśliwy związek?


Oczywiście, że nie - to pytanie jest niedorzeczne. Pies jest zwierzęciem, a my mówimy o dwójce ludzi.

a kto tu o ruchaniu pisze?


Ty piszesz o seksualnym pociągu do zwierząt, klaunie. Porównujesz
pisałem o miłości i związku z psem kotem, niekoniecznie o dymaniu.


@pu100stan: Osoba, która chce mieć związek z psem to nadal osoba z parafilią, a homoseksualizm jest normalny. Coś jeszcze? Może dla odmiany jakieś argumenty, zamiast brednie nie na temat? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wy geje tez nie powinniście się dymać no bo po co? Rerodukcji nie będzie.


A to przypadkiem nie jest tak, że większość stosunków
@pu100stan

pisałem o miłości i związku z psem kotem, niekoniecznie o dymaniu.


Nie jest możliwe utworzenie związku z bezmyślnym zwierzęciem, taki "związek" z definicji sprowadzałby się do ruchania.

Wy geje tez nie powinniście się dymać no bo po co?


Typie, a ja ci wchodzę do łóżka? Wy****dalaj.

Ojciec pewnie sam ci wchodził, więc nie wiesz, że to kwestia prywatna.

no bo po co? Rerodukcji nie będzie.


Ty zapewne nigdy w życiu się