Wpis z mikrobloga

@anonimek123456: Jak to u nich: kobieta popierdzela z drewnem a on wielki pan idzie se wyprostowany xD Nie oszukujmy się, zabrali ze sobą dzieci tylko dla celów medialnych. Tak to maja na nie wywalone - jeśli są płci żeńskiej. Nasze feminazistki pewnie z tego są dumne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
i pod rękę z Putinem staramy się zdestabilizować ich Państwo,


@RexxarHell: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Jezu jak ta dychotomia wam wchodzi w mózgi. Nie można być po prostu przeciwko niekontrolowanej migracji, trzeba od razu zrobić z migrantów nAcHodźCóW, którzy kcom zniczyć polskem. Wcale nie są pionkami Łukaszenki, którym marznie d--a w lesie i część być może zginie xD
  • Odpowiedz
@RexxarHell: Widzę, że jak przystało na prawaka masz problemy z czytaniem. Chyba, że chcesz się przyczepić, że napisałem tylko o Łukaszence, a nie przeprowadziłem dokładnej analizy sytuacji uwzgledniajacej Rosję w krótkiej odpowiedzi, która dotyczyła czego innego xD
  • Odpowiedz
@anonimek123456: siemanko, masz może coś z płaczącymi murzyńskimi dziećmi? Nie żeby coś, ale ci co wkleiłeś wyglądają bardziej na cyganów, a ci już się Polakom przejedli. Pozdrawiam i walcz tam na lewym froncie towarzyszu! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: Ale o czym mam z Tobą dyskutować, jak jesteś jakimś smutnym dzieckiem bez wiedzy i wyksztalcenia. Przychodzisz tutaj, i odrazu zakładasz, że jestem prawakiem bo mam inne poglądy niż Ty. To tal jak Ty byś miał dyskutować z gołębiem, chciało by Ci się? No właśnie.
  • Odpowiedz