Wpis z mikrobloga

  • 0
Druga kwestia co to za gniazdko? Pod klapką normalne europejskie gniazdko elektryczne. Tam gdzie minus przewód jest przykręcony do karoserii, a plus idzie gdzieś wgłąb samochodu, multimetr nie reaguje ani na AC ani na DC. Przetwornica 12 na 230 chyba by to nie mogła być skoro minus do karoserii przykręcony?
ssto - Druga kwestia co to za gniazdko? Pod klapką normalne europejskie gniazdko elek...

źródło: comment_1636640398iFpvr2vOD1ycvuYCAx4gC4.jpg

Pobierz
  • 0
@r3m0: FM? Dziwne bo do fabrycznej instalacji nie jest podpięte, chyba że antenka z tym wzmacniaczem do innego radia wpięta była.
@ssto: ludzie odpieprzają takie debilne projekty, że głowa mała, równie dobrze mogło to być wszystko, wytnij to i zapomnij ( ͡° ͜ʖ ͡°) w jednym z moich aut jakiś fachowiec kiedyś próbował dokładać czujniki parkowania tym chińskim wyświetlaczem odległości, nie wiem dlaczego, skoro na aucie było ori PDC. Przewody schodziły pod auto i tam się kończyły. Po co? xD Zaczął dokładać i się kapnął po czasie, że
  • 0
@SpokojnyPan: U mnie są dołożone z przodu, jest centralka bez podpiętej jednej wtyczki której nigdzie tam nie widziałem. Oczywiście nie działają z tyłu w ogóle nie ma. Kupiłem miesiąc temu auto i nie mam czasu za bardzo się za to wszystko zabrać.