Wpis z mikrobloga

Siema mirki. Sprawa jest, głównie pytanie do osób które dostały się w tym roku na aero na AWL.
Jakie progi punktowe były zeby dostać się na tą specjalność? Czy jak to jest decydowane kto idzie na aero a kogo z chetnych wywalają na zmech?
Planuje startować w przyszłym roku, miałem iść na studium ale chce celować w spadaki a po studium ciężko.
Generalnie to mature pisałem kilka dobrych lat temu, ang podstawa 86% i historia 42% wiec #!$%@? xD. Ale myśle, że nadrobie rozmową i WFem.
Myślicie, że dobre kwity z cywila coś przeważą nad maturą? Mam zrobioną przygotowawczą i NSR (4 lata, starszy szwej), kurs nurka, wysokogórski zimowy i wspinaczkowy, operatora ścian wspinaczkowych i pracuje jako instruktor. No i do tego mgr z bezpieczeństwa narodowego plus wyróżnienie na NSRach xD? Przeszedłem nawet badania w RWKL w Krakowie i mam zgode na skoki.
Jest to na tyle mocne jeśli WF bedzie na max, zeby dostać sie na aero?
#awl #aero #zmech
  • 8
@Pora_na_rabarbar z tego co się orientuję to w tym roku był próg chyba 86 pkt żeby się dostać, ale ile konkretnie na aero nie wiem.
Na nadrobienie punktami z WF uważaj, bo w tym roku można było z WF ultra mało zdobyć bo zmienili konkurencje. Na rozmowie też generalnie loteria, zależy od komisji, jedyny pewniak to twoja matura, bo na WF też pamiętaj, że możesz mieć gorszy dzień, możesz być świeżo po
@Pora_na_rabarbar no musiałbyś sobie sam przeliczyć punkty czy z tymi maturami się dostaniesz i przemyslec różne warianty, jakby poszło po twojej myśli, to myślę że byś się dostał.
Kurła to ja 28 xD... Cały czas mnie to męczy teraz, że nie jestem na zmechu :/ 55 i cyk emeryturka, stabilne 6k na łapę jest, a tak to #!$%@? do 67, szukaj roboty itd itp kurde sam nie wiem xD... Ale ten wiek
@Pora_na_rabarbar no ale zależy kto co lubi, jak gadam ze znajomymi co skończyli, to właśnie połowa mówi że mehhh, było iść na cywila i robić karierę, nie ograniczać siebie, że w każdym momencie możesz jechać za granicę, jakieś kursy kończyć itd i zawsze zrobisz większe siano niż w MON. A właśnie drudzy mówią, że stabilna praca, bez fajerwerków, ale to im starczy. Zależy jak na to spojrzysz, teraz też pod granice pojechało